bugün

1000. entari vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

Mesaj olarak tencere setimi isterim.
Alçak gönüllü, işinde gücünde, inatçı olmayan, sevebilecek potansiyeli olan erkekle evlenilebilir. Hatta yemeden yanında yatılır efenim.
Para,karıyer, yakışıkkı, güvenilir,espirikli, sevişken, deli dolu, "efendi" burda bi çelişki buldum.

neyse devam edelim ilgili, nerde ne konuşacağını bilen, ne zaman susulması gerektiğini bilen. vayyy anam vayyy.

Böyle bi koca varsa beni de siksin amk.
Sevdi mi tam seven erkektir. Başkasına bakmayan erkektir.
Evlenilecek bayanı hak eden erkektir.
Bir çok karşıcins arkadaşımdan bu konuda övgü almış biri olaraktan, allah korkusu ve iman bütünlüğünün en önemli noktalar olduğunu söylemek isterim.
Verdiği kararlarda ailesini de düşünen, meslek sahibi, sadık ve güvenilir, en önemlisi inançlı erkek modeli.

Yukarıdaki tanımlama aslında dilde söylenen tanımdır. Kızlar genelde ipe sapa gelmez aile reisi olmanın sorumluluğunu taşımak istemeyen, eli yüzü düzgün dili iyi çalışan üç kağıtçılara kapılır. Ve hayatı boyunca bu adamları maddi manevi çocukları gibi bakmak zorunda kalırlar.

edit: yukarıda anlatılan durumla şahsımın bi ilgisi yoktur *
Şahsımla tanışan her kızın yaptığı yakıştırma. Şimdiye kadar evlenen olmadı gerçi ama bekliyoruz.
bu devirde kalmayan erkektir. yinede belki vardır çok nadir olsada.
Ben değilimdir. Ben sevişilecek erkeğim lütfen artık evlenme teklif etmeyin mk. Sevişmek isteyen varsa teklife açığım lakin ilk sırada lookin var.
pos bıyıklı olacak,
çok güzel salata yapacak,
güçlü olacak,
cesur olacak,
futboldan anlayacak,
sevdiği kadını koruyacak (zamanı geldiğinde kendinden bile),
sevecen olacak,
kıskanç olacak ama güvenecek de,
zırt pırt duygu durumu değişmeyecek (o işi kadın yeterince yapıyor zaten),
para hesabından anlayacak,
vb
vb
vb
olgun düşüncelere sahipse ve realistse; yanınıza yakışıyorsa; maddi konuda eşit şartlara sahipseniz ; sorumluluklarının bilincinde ise bence evlenebilir erkektir.

He birde aranızda bir trafo olması da gerekli tabi ki. *
Kadınlara göre çok uzaklarda olan erkektir. Bulan olursa ibreti alem olsun diye çıkartılmalıdır.
ah eski kız arkadaşım "sen iyi bir arkadaş iyi bir baba iyi bir koca olursun ama sen kötü bir sevgilisin" demişti. Kötü bir sevgili olmaya devam ettim. muhtemelen o bendim evlenilecek erkek ama dereyi bir geçemedim gitti maşallah dediğim en son sensin o demişti. ilişkilere karşı duruşumu siz tahmin edin artık.
(bkz: Pileyboy Necati)
Evet bazıları evlenecek erkek yerine godos Gavat arıyor. Once bu sorun düzeltilmelidir.
hangi amaçla evlenildiğine göre nitelikleri değişir. ortalama olarak evliliğe inanması ilk nedendir.
Hadi az da bunu tartışın , yeter evlenilecek kızlar başliğina o kadar.
bütün kızların, kaslı maslı, yakışıklı, biscolata erkeği olarak hayal ettiği erkektir.

ama sonuç olarak hafif göbekli, en iyi ihtimalle orta boylu, sıradan bir tiple evlenirler.

çünkü bizde victoria' s secret meleklerini hayal ediyoruz ama bıyıkları yeni terlemiş kızlar çıkıyor karşımıza.
çok büyük bir çoğunluğu zaten evli olan erkeklerdir.kadınlar enayimi evlenilecek erkeği boşta bıraksın.
görsel
budur.
35 Yas alti erkek degildir, net.
Zengin değilse hiç şansı olmayan erkektir. Günümüz kızlarının çoğu paraya fazlasıyla önem vermekte.
evlenilecek erkekler zaten evli.
az önce bulduğum kişi. *

görsel