bugün

kadın veya erkek yokluğu çekerken evlenmeyin.
lambayı nerede söndürdüğünüzü unuttuğunuz bir ortamda fink atarken evlenme teklif edin. yoksa içinizde ölene kadar, "acaba bekarlıktan bıktığım için mi evlendim" diye ukte kalır.
--spoiler--
zengin adamla evlenin ne de olsa boşanacaksınız nafaka fazla olsun bari.
--spoiler--

Bu tarz kızlar varken bir erkek evlenmeyi düşünmemeli zaten. Mide bulandırıcı bir nesille karşı karşıyayız ne yazık ki.
Zengin kocanız olmasın. Bir adamın zengin karısı olun. Biraz özgünlük be kardeşim.
Aşçıyla evlenin. Yemek derdi olmaz misler gibi.

Evet...
zengin kadınla evlenin.
Ev-Len-me

başka sözüm yok. konu kapanmıştır.
analarınızı karasularınıza sokmayın. !
Bence kaynanayı furun, öyle evlenin.
Evlenmeyin kesin çözüm.
Borca girmeyin, her şey veya daha iyileri zamanla alınır.
Evlenmeyin. Hayat guzel.
çok şatafatlı düğün yapmak yerine o parayla gidebileceğiniz en iyi balayına gidin. ben olsam evlenmem ama yine de siz bilirsiniz tabi.
Evlenmeyin, birlikte yaşayın.
Çok sevin, sıkı sıkı sarılın. imzayı atınca tapusunu almış gibi davranmayın. iki saat dışarı çıktı diye darlayip aramayın. Giyeceği çoraba kadar ne karışın ne de hayatını düzenlemeye çalışın. Sevgiliyken gece yatarken iyi geceler yazıp, onu düşünüp gülümseyerek yatıyorsun ya. O sevgiyi, merhameti, anlayışı kaybetmemek için sınırlara ve kişiliğine saygı duyun. Yoksa bir bakmışsın yanında yatan sevgilinin kıymetini bilmemis, arkani dönüp uyurken bulursun kendini ve onu. Terapi odaları aşık ama duygusal olarak uzak çiftlerle dolu maalesef. Evliliği, nikahı basit bir düzenleme olarak görsek; çok abartmasak ne güzel olurdu. Sevgilinle eve çıkıyorsun, güne birlikte başlıyorsun, bundan fazlası değil zaten. Güne birlikte başlamak, gün sonunda yanında olmak...
Not: tabi bunlari önce kendime tavsiye ediyorum.
görsel
Kendinizi satmayın evlilik öncesi. Her ne iseniz o olun. Sonrasında "sen çok değiştin" dedirtmeyin.
Ama iyi ama kötü sizi olduğunuz gibi tanısın o insan. Çünkü "kendi evinizde" kendiniz gibi davranacaksınız çünkü.
(bkz: evlilik sözleşmesi)
evlenmedim ama zerre kadar aklınız varsa erkekler bunu yaptırın. yoksa karınızdan ayrılırsanız bi ömür nafaka ödersiniz, eski karınızda başka erkeklerle o paraları çatır çutur yer.
iyi bok yiyonuz ahahah.
en güzel tavsiye şudur; unutmayın aynı ipte oynayan iki cambazsınız. biriniz sallanırsa diğeriniz düşer. ipi sallamayın.
birbirinizin kıymetini bilecekseniz evlenin her iki taraf içinde gözünüz asla dışarda olmayacaksa evlenin birbirinizden birşey saklamayacaksanız evlenin.
birbirinizin hayatınızı kolaylaştıracaksanız şayet evlenin.
Eğer ortada türk bayanı varsa ya hizmetçiniz yada köpeğiniz olsun.
takılarla krediyi kapatamazsınız.
Kimseden tavsiye alma.
Evleneceğiniz birlikte zaman geçirmeyi sevdiğiniz, gülüp eğlendiğiniz biriyse hemen evlenin. Onunla ömür geçer.

Duygularınızdan tam olarak emin değilseniz, o kişi sizin için acabalar oluşturuyorsa ve sıkıcıysa hayatınız bir cehenneme dönmek üzere. Kaçın.