bugün

ezoterik bi örgütlenme. gizli toplantıları var. liderleri benim söylemesi ayıptır. girmek isteyenler mesajla ulaşsın. kuralları belirteyim. evet.
(bkz: yes man)
müritleri oldukça fazladır. evet.
ezik dokuzuncu nesil yazarların tarikatı. siz asıl benim kurduğum "hayır" tarikatına gelin. Hayırda hayır vardır.
üyesi olmaktan gurur duyulan güzel tarikat. evet.
onuncu nesil eziklerin asla giremeyeceği tarikattır. evet.
onuncu nesil eziklerin ensesinin kökünü gördüğü gün girebileceği tarikattır. hahahasiktir. evet.
başkanımız fikir muhendisi fikri ile birlikte mürit alacağımız tarikat. 10. nesil yazarlar kapı önününde durmayın. evet.
10. nesillerin kapısının önünden geçemeyeceği tarikattır. hahahasiktir. evet.
fikirlerini özgürce ifade eden birbirlerine her konuda katılmak zorunda olmayan yalnızca entry sonlarına evet koymaları zorunlu olanların girdiği tarikattır. şartları karşılayanlar alınacaktır. kontenjan sınırlıdır. evet.
Şeyhini müridini ayrı siktiğimin tarikatı. Evvett.
peşinden sayısız süper zeki arkadaşı da sürükleyen süper tarikat.

ulan birisi yetiyodu amk her boka da özenilmez ki.
badelenme karşılığında katılınabilen tarikat.
Güzelinden bi antidepresan kullanarak bu tarikata üye olabilirsiniz.
jim carrey - yes man'i hatırlatan tarikat.
Ezikleri fena etmiştir. Evet.
Otuz yaşına gelip sözlükte kiz düşürme tarikatı. isigi da kapatalim.
onuncu nesil eziklerin zoruna giden tarikat. hahahasiktir evet.
Oytun karının başı çektiği tarikat. Ona evet buna evet aman diyim gençler isterlerse çizdirmeyin sonra. Ahshdsgafh. Hamd olsun.
mensuplarının mutfaklarda "evet yağ" kullandığı tarikattır.
/http://galeri.uludagsozluk.com/g/evet-tarikat%C4%B1/
dünyayı ele geçirecek güzel bir tarikat. evet.
saygılar.

değişik bir tarikata benziyor, biraz araştırıcam beni tatmin ederse dahil olmayı düşünebilirim.
bazı eziklere kapak olmuştur. evet.
ezikleri ılıklaştıran tarikat. ayrıca onuncu nesiller kayıt olamaz arkadaşlar ısrar etmeyin. evet.
eziklere kapak takmakla görevli tarikat. evet.