bugün

intihar mektubu şu şekildedir.

"“I don’t want anyone in or out of my family to see any part of me. Could you destroy my body by cremation? I beg of you and my family – don’t have any service for me or remembrance for me.

My fiance asked me to marry him in June. I don’t think I would make a good wife for anybody. He is much better off without me.

Tell my father, I have too many of my mother’s tendencies.”

evelyn intihar mektubunun ikinci satırını kalemle karalamıştır.
Empire state binasından atlayıp intihar eden ve dünyanın en güzel ölümünü yaşayan insandır.

Üzerine düşüp çökerttiği araba sanki estetik olarak oyulup onun için önceden hazırlanmış gibi. Ölürken bile o kadar güzel ki. Eldivenlerini takmayı dahi ihmal etmemiş.

Esasında ölmeden önce derin bir üzüntü yaşamamış. Nişanlısının doğum günü için gittiği gecede intihar etmiştir.
intihar mektubu tam olarak şöyledir;

"ailemin içinden veya dışından hiç kimsenin hiçbir parçamı görmesini istemiyorum. lütfen bedenimi yakarak yok edin. size ve aileme yalvarıyorum, benim için tören veya anma düzenlemeyin. nişanlım haziran'da evlenmeyi teklif etti. ben kimse için iyi bir eş olabileceğimi düşünmüyorum. o benden çok daha iyi birisi. babama söyleyin annemle çok fazla ortak yönümüz var."

belki de kendi içerisinde derin üzüntüler yaşıyordu. Kim bilir?

Ölümüne üzülmeme rağmen evelyn mchale, sen dünyanın en güzel ölen insanısın.

http://i.imgur.com/M0l96tE.jpg
1 mayıs 1947 tarihinde, henüz 15. yılında olan empire state binası’nın 86. katındaki gözlem platformuna çıkan, ceketini çıkarıp parmaklığa asan, cüzdanını ve içindeki aile fotoğraflarını yere bırakıp boynundaki inci kolyesi, ellerindeki eldivenleriyle kendini boşluğa bırakan ve dört dakika sonra fotoğrafçı robert wiles tarafından boşluğun son bulduğu araba hurdası üstündeki o eşsiz görüntüsü yakalanan güzel ve huzurlu kadındır.
en güzel ölüm fotoğrafında başrol olacağından habersiz empire state binasının 86. katından aşağıya atlayan hatun. düşüş hızıyla ikiye ayırdığı arabanın üzerinde poz verirmişcesine yatması onu güzel yapan tek öge değil. olayın derinlerine inildiğinde intihar sebebinin ne kadar masum olduğunu da görmek onu enfes bir zerafetin başrolü yapıyor. intihar etmeden önce nişanlısına bıraktığı son mektup:

''ailemin içinden veya dışından hiç kimsenin hiçbir parçamı görmesini istemiyorum. lütfen bedenimi yakarak yok edin. size ve aileme yalvarıyorum, benim için tören veya anma düzenlemeyin. nişanlım haziran'da evlenmeyi teklif etti. ben kimse için iyi bir eş olabileceğimi düşünmüyorum. o benden çok daha iyi birisi. babama söyleyin annemle çok fazla ortak yönümüz var.''

http://i851.photobucket.c...q1kmChUz1qdbmzso1_500.jpg
Ah be güzel kız hayran bıraktın beni kendine.
tanrı rahmet eylesin.
Dünyanın en güzel intiharı için Şöyle güzel bir video hazırlanmıştır;

https://m.youtube.com/watch?v=tKo_UEehryc
23 yaşındaki Evelyn McHale Empire State binasından atlayarak intihar edip bir arabanın üzerine düşüyor. 1947.

görsel

"Ailemin içinden veya dışından hiç kimsenin hiçbir parçamı görmesini istemiyorum. Lütfen bedenimi yakarak yok edin. Size ve aileme yalvarıyorum, benim için tören veya anma düzenlemeyin. Nişanlım Haziran'da evlenmeyi teklif etti. Ben kimse için iyi bir eş olabileceğimi düşünmüyorum. O benden çok daha iyi birisi. babama söyleyin annemle çok fazla ortak yönümüz var."
görsel
Nekrofililer tarafından meşhur edilmiştir.