bugün

bunu yapan erkek en asil duyguların insanıdır. sadece o, başka hiç birşey değildir.. eve atılan kız bile hakkında çok duygusal ama odun diye yorum yapacaktır.. binbir zorlukla evi ortamı ayarlayıp kızı ikna ettikten sonra, çay kahve içip kızı yollayacaksan odun denilmesine ses çıkarmayacaksın. kimse sevişmek isteyen bir kızın hayalleriye oynamamalı.
pişirilen yemeği yemeden çöpe dökmek gibi bir şey.
kendi içine sıçmak gibidir.
türk kızını çıplak görmemiş erkektir, görünce fikrini değiştirmiştir.
bi büyüğüm derdi ki "kendi gelen gelin sevilmeden gönderilmez"
yapılan en büyük dalgınlık olması olası.
erkek muhabbetleri arasında dalga konusu olacak olan durum .
(bkz: genelevde orospunun koynunda uyuyakalmak)
gay olduğunun farkına varıldığı andır...
(bkz: açacağınız başlıkları sikeyim)
atmak kelimesinde takılan kızdır.
(bkz: sadece sarılıp uyumak)
kızın aşık olunacak erkek, evlenilecek erkek sınıflarına sokacağı erkeğin gerçekleştireceği şeydir. eve atmak ne ya? illa erkekle eve giden kız da gel beni becer mantığıyla gitmiyordur o eve.önce bunu akıllara yerleştirmek gerekir.
oyunun demo versiyonunu oynamak gibi bir şeydir.
kahve içip falına bakıp yollamaktır. yapanlar vardır. kendimden biliyorum. evet yaptım. ama önce bir sor neden yaptım?
(bkz: kızları sürekli seks objesi olarak algılayan erkek beyni).
hoş zaman geçirilmişse kızın tekrar gelmek için can atacağı kesindir.
bir keresinde yaptığım eylem. kızı sevişicez vaadiyle eve attım zorla ders çalıştırdım.
Mal olduğunuzu gösterir. Evet.
ne için attığınıza bağlı olarak pişmanlık yapabilir.
Normal bir insan olduğunuzu gösterir. işiniz gücünüz s.ks olmuş yazık size.
"normal bir insandır asil duyguların insanıdır" diyenler kuşkusuz çirkini sikmemişler namusluyum demiş gibi bir duruma düşüyorlar.

e be kardeşim onu eve atabildiysen her şeyi yapabilirdin. bakire çıkartmazdın. malum, ülkemizde 25 yaşından önce eve atılan gusüllü kızlar cünüp çıkıyor. demek ki kendine güvenemedin ki o işi yapamadın. yahut kızın isyanlarından korktun bunu bir yere kadar anlarım da geçin bu asil duyguları *.

"yapamadım" demiyor da. siktir.
Eve atılan kız Ne Amk? Eşya mı kaldırıp yerleştiriyorsunuz?
ipne olduğunuzu geç fark etmiş olursunuz. Evet.
Tam bir beceriksizliktir. Evet.