Gece gece bir bok yiyip bu başlığa geldiyseniz daha fazla okumayın ve yatın şu an psikolojik baskı altına girdim.
Mutfaktayim.
Odamda kimse yok odamın kapısı 10 dk içinde pattt diye ikidir kapanıyor. Hayır yani pencerede üstten açık üstelik odanın kapısını o denli sert kapatamaz.
Tirsiyorum sozluk. Ödüm bokuma karisiyor. Birinciye eyvallah dedik kapıyı duzelttik sonra mutfaga geçtim yine aynısı ya.
(bkz: threesome)
Az önce katlanmış şekilde olan battaniyeleri çamaşır odasinda kurcalarken aralarinda bir tırnak gördüm.
Ama nasıl tırnak sanki biri penseyle tirnagini etinden koparmiş koymuş kocaman tırnak korkudan topuklarimi yere vura vura kaçtım inş takma tırnak değildir aq korktuguma degsin baari.
Büyü cin işleri.
beş erkeğin en sonuncusu
küçük bir erkek kardeşiniz varsa, bir de ergense o evde ne normal olabilir ki?
her şey paranormal.
gece uyurken bir uyandım lamba açık odanın içi sadece beyaz hiç bir şey görünmüyor.
Az önce mutfakta şu içiyordum ve sabah ezani okunuyordu .
Mutfak dışında her yerin ışığı kapalıydi.
Su içerken birdenbire koridora odamin kapısına odaklandım ve biri yerden 40 cm biri de 70 cm yükseklikte iki çift göz gördüm. Uzun olanın yeşil parliyordu kısa olanın kırmızı parliyordu.
3 saniye bişeydi ama içimden hassiktir çektim. Sanki iki kardeş gibiydiler.hemen koridorun ışığını yaktim sonra odama girdim.
Odamla tuvaletin kapısı neredeyse yanyana odamin kapısının onu tuvaletin hizasinin sol kısmı oluyor.
Tüm bunların köpekler ulurken olması da ayrı bir ürkütücü.
üniversite zamanı, yoğun alkol altına girmeye karar verdiğim bir gün;

guinness içiyorum zevk yapacağım sorsan; derken ev arkadaşı gelir, sever cinli olayları bunda da 2 cilt kitap var müslüman cinlerin özelliklerini ve onlarla nasıl bağ kurabileceğini anlatan kitaplar.

neyse ben yuvarladım guinness i ulan bide ilk defa içiyorum içinde pinpon topu gibi top varmış çıkardım onu oynuyorum, bizim muhabbet ilerleyince de dedim getir lan kitabı.

açtık okuyoruz bende o sırada mutfak tezgahına oturdum elimde topla oynuyorum sektiriyorum falan. Top, yere düştü bir kere sekme sesi geldi ve topu hiç bulamadık. hemde hiç.
görsel
Çorapların kaybolması.
cinlere ; evdeyseniz belli edin demiştim. portmantonun üst tarafında duran elbise fırçası yere atladı gecenin saat 1 inde.
üç gündür evdeki eşyalar durup dururken düşüyor.

üst üste gelince bi urpertmedi degil.
Muhtemelen güneş ışınlarının dikey gelmesinden. dolayı oluşan momentumun evdeki yarattığı manyetik alandan. evdeki eşyalar düşmüş böyle olaylar olabiliyor.
Kapağı açık dolabımın içinden sanki içinde biri varmış gibi ses geliyor.
10 defa tekrarlandi her seferinde kedidir kedi dedim ama son sesi duyduğumda gömlek sallaniyodu.

Yeter Be siktirir gidin benden size ekmek çıkmaz baskalariyla uğraşin.
Sabah karşı üst kattan gelen sert zeminde misket zıplaması sesi. Eçiş büçüş bilye oynuyor sanki.
bir defasında daha çocuk sayılırken montların asılı olduğu vestiyerde bir ses duymuş ve helikopter böceğine benzer bir böcek görmüştüm korkuyla kendimi odama kapatmıştım.
Uyuyan kızın yorganını bir çırpıda çekip fırlattığım an.
Yüzlerindeki ifade haya bi paranormal. Aynı zamanda anormal.
benim şuan işsiz bir şekilde bütün yazılanları tek tek okuyup bi kısmına ''vay a..'' bi kısmını kahkaha atarak gülmem gerçekten paranormal bir olay.
neyse hadi ben de anlatıyım bari. 5 ay önce artık öğrencilik hayatım başladığı zamanlarda istanbul'dan muğla'ya geldim. tabi tırnak makasımı falan da getirdim. bundan yaklaşık 2 ay kadar önce tırnağımı kestikten sonra tırnak makasım kayboldu. (tırnaklarımı gece keserim ben 2 olur 3 olur. bilgisayarın parlayan ışığıyla) tırnak makasını her kullandıktan sonra hemen yanımdaki bana ait olan çekmecemin içine atarım. bir oldu iki oldu derken bi gün tırnak makasım kayboldu, arkadaşlarıma soruyorum hepsinin kendine ait tırnak makası var. yatağın altına bakıyorum yok, çekmeceyi döküp boşaltıyorum yok, peteklerin arkasına bakıyorum belki düşmüştür diye la yok çıldırıcam odanın içinde tırnak makasım kaybolmuş. neyse gittim yeni bir tırnak makası aldım 6 lira falandı galiba. yine bir gün kestim tırnaklarımı çekmecenin üstüne koydum tırnak makasını sabah kalktım yok yine bakıyorum sağa sola yok..

dedim ''senin ben gelmişini geçmişini.....anca anca tırnak makası mı alıcam'' bütün odayı dağıttım çekmeceyi kaldırdım her yerden çöp çıkıyo (dürüm kağıtları) işte sigara izmaritleri, boş sigara kutuları falan (odamı bok götürüyomuş bu sayede bunu öğrendim) yok dedim böyle olmuycak kaldırdım bazamı havaya bazanın altı da tabi kıl, tüy, pislik.. baktım o pisliğin içinde tırnak makasım var. (yeni aldığım) belki eskiyi bulurum diye aradım ama eskiyi de bulamadım artık çöpe karışıp mı gitti bilemem...
(bkz: televizyondan gelen cat sesi)
Liseye giderken babamdan kitap almak için elli tl istemiştim. Babam delikanlı adamsın yanında bulunsun diye çıkarıp 200 tl vermişti. Şimdi düşünüyorum da cinin biri o gün babamın yerine geçip babamın elbiselerini giyip cüzdanını alarak babamı soymuş.
aslında bu paranormal olaylardan biraz bahsetmek isterdim ama bilinen bir gerçek varki o da bahsedince geliyorlar. bak bahsettim yine geldiler..
gece evde kimse yokken kuzenimle oturuyoruz hiç unutmam sunderland-chelsea maçı var ve hasselbaink hat-trick yaptı maç da devam ediyor. ve önce koridorda bi karaltı peydah oldu. hareket ediyor resmen arada içeri yaklaşıyor bazen uzaklaşıyor. biz tabi yok lan olur mu öyle şey deyip maça konsantre olmaya çalışıyoruz ama karaltı gitmiyor. tam o anda çalan telefon. (o zaman ev telefonu vardı). telefon zaten karaltının belirdiği tarafta ikimiz de sen aç lan diye birbirimizi ittiriyoruz. sonunda bana kaldı açma işi, ahizeyi kaldırdım ve alo dedim, hırıltılar gelmeye başladı ses yok. zaten sol tarafımda karaltının iyice dibine girmişim, hırıltıyı da duyunca kapattım telefonu.

bu da böyle bir anımdır.

yazarların yaşadığı paranormal olayları anlatmasına imkan sağlayan konudur. (maksat format zikilmesin)
çakal müteahhitlerin malzemeden çalarak yaptıkları dandik apartmanlar yüzünden yaşanılan olaylardır. adamlar tuğlaları ikiye bölerek duvar yapmışlar anasını satayım her türlü ses geçiyor, parke diye yaptıkları şeyler ise çatır çutur aralanıyor, kapı ve pencere doğramaları desen evlere şenlik.

tüm olay bu işte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar