bugün

Her yeri yıkıyor, kapılara perdelere tırmanıyor, yetmiyor duşa kabinin üstünden üstüme atliyor, kirmadigi tabak çanak biblo kalmadı, saksılarımı devirip ev sevdiğim çiçekleri öldürüyor, koltukların kenarını tirmalıyor, sürekli ayağımın dibinde...ya kirasını verdiğim evde benden kral yaşıyor. Okuldan alınıp şantiyeye verilen erkek çocukları gibi ben de Sokağa sürgün edip, oradaki sokak hayvanlarından ders alıp burnunu sürterek eve gelmesini bile istedim kaç kere.
Bazen anahtarı ona teslim edip bir çantayla evden kaçasim geliyor.
Yeto kral yetoo
Her ne kadar çok kedi sevsem de evde bakılmasına karşıyım. Hayvanları özgür bırakmalıyız.
sevişmek istiyor hayvan kızışmış.

kediyi mi anlatıyon kendini mi bir an ayıramadım.
Şu an battaniyenin altında uyuyor. insana huzur veriyor. iyi ki varlar.
Kedi besleyenlerde şöyle bir şey gözlemliyorum…

Sürekli olarak şunu bunu yapıyor diye şikayet halindeler; evde düzen bırakmadı, şöyle özgür, böyle ağzıma ediyor, böyle evi ele geçirdi.. ama bu şikayetlenme konularıyla, tabiri caizse övünüyorlar..

Resmen biri “en serseri ruhlu, despot ev kedisini seçiyoruz” diye başlık açsa, bu insanlar kedilerini yarıştıracak..

Bizim açımızdan durum şu: kedi de standart hayvan, eziyet etmezsin, bahçede önüne bir tas yem koyarsın, uslu uslu oturuyorsa ne ala.. yok ben evin anasını ağlatırım diyorsa kışkışlarsın. Böyle hayvan mı olur? Ki, zaten kıyafetleri tüy yapıyor, ben eve de sokmam. Bu devirde insan yükü insana ağır geliyor, insanlar anne babasına kalkıp bir çay koymuyor, hatta evlilik lafı geçtiğinde “ben erkeğe hizmet mi edeceğim” diyor, ama kedinin 20 kiloluk mamasını eve çıkarıp, o kokuyu benimsiyor.. ben uğraşamam şahsen..
Pussy vs pussy.
zamaninda vardi.

ben katlanamadim. cok iyi dusunmek lazim sahiplenirken.
Bahçeli evin bahçesinde beslerim ama evde zor. Doğal hayattan koparmamak lazım diye düşünüyorum.
Gelen misafiri tanımaya çalışmakla uyumak arasında gidip gelirken tosun.
(img:#2338118)
Bana daha çok sahibesinin yeni kurbanına acır gibi bakıyor izlenimi verdi pek sevgili queen.
kedininizi banyoda yıkar mısınız...
ben kediye degilde, o got, o memelerle kirada oturmasina takildim.
O got bende olacak var ya, saraylarda yasarim amk. Hemide o sarayi ustume yaptiririm.
(img:#2338120)

Selimle oynamamızı kıskanan mavi, selimin yatağında latte, lattenin salıncağında selim, selimin battaniyesinde gece..
Eve 4. Bebek olarak gelmen abi ablalarını çok kızdırdı selimcim. Seni çok kıskanıyorlarsjfjf.
Bizin deliler bebeği kıskanıyorlar ya alışamadılar hala pek.
Ha konu evde kedinin olmasıydı
Harika bir şey
Aşklarım canlarım bebeklerim çocuklarım.. Issırarak seviyorum hepsinisjdjf.
olum bu kedi değil bu başka bişey amk.
Hiç büyümeyen 3 yaşında çocuk olması gibi bir şey.
"Evde Kedisi Olanlar Bilir! Günün her anında ayakları altında dolaşan, şirin mi şirin bir kedi arkadaşınız olması gerçekten paha biçilemez bir duygu. Evde kedi sahibi olmak, sevgi dolu pati izlerini, mırlamalarını ve oyun dolu saatleri içinde barındırmak demektir. Kedisi olan arkadaşlar, bu eşsiz deneyimi yaşamış olmanın ne kadar keyifli olduğunu anlar.