bugün

Supernaturel izleyin orada cevabinizi bulursunuz.
kanepede ters amuda kalk bi gözünü kapa etrafı tara. göreceksin sonucu.
hissediyorsanız vardır.
inancı sağlam biri ile cin iletişime geçmez. geçse bile biz insanlar onlardan daha güçlü varlıklarız bize birşey yapamazlar!
dolaba bakın. eğer schweppes tonik varsa vardır.
Tüm evi unla kapla. Ayak izlerinden anlaşılır. Hemen simdi başla. Ama sen dolaşma unun üzerinde çarpılısın, nimet o.
evin ortasına gelinip "burda cin var mı" diye sorulur.
evet cevabı gelirse vardır. hayır cevabı gelirse de vardır ama cin sizle taşak geçiyordur.
Olsa duramazsın.
kiraya ortak olmazsa cinci hoca çağırmakla tehdit edilebilir.
bu konuda esprili yaklaşımlara hiç kızmadan tebessüm etmekle birlikte islam inancına göre bir hadisle konuya açıklık getirmek isterim muhterem cemaat.

peygamber efendimizin hadisi der ki:

- siz evde onları görebilseydiniz oturacak yer bulamazdınız.

not: korkulacak bir durum yok. onlara bulaşmadığımız sürece bize bulaşmazlar. miraç gecesi peygamber efendimiz bu konuda bir mutabakata vardı ademoğulları adına. lakin genellikle bu verilen sözü biz bozuyoruz.
şizofren olma durumuna göre değişir ilaçlarını almazsan vardır.
Ey cin geldiysen bir işaret ver denir. işaret verilirse cin oradadır.
Markette kesin vardır.
(bkz: ayakları tersti)
Buzdolabına bakın, ya da masanın üstünde eti cin paketi varsa vardır.
Eşyalarınızin yeri durduk yere değişiyorsa o ev tehlikelidir. Olayı çözmeye falan uğraşmayın kaçın o evden. Ucuz kahramanlığın lüzumu yok. Her türlü ölüyorsunuz sonunda.
tıklatır.
anlayıp da ne yapacaksın diye cevap verilecek sorudur. evde her şeyimiz mantıklı, güzel de bir cin mi fazla geldi?
Kanka hicbiri olmuyoda en sonuncusu oluyo la. Yukarda misket oynuyolar amk.
geceleyin eve bol miktarda un serpin, sabah kalktığınızda ayak izleri varsa o evde cin vardır.
Ev boşken "Kardeş fener - Beşiktaş maçı kaç kaç biter?" Deyin. "evi arabayı sat üst oyna abi" derse var olduğu anlaşılır. Ancak sonrasında cin kovulursa enayilik yapılmış olur. Malum bazı bilgileri önceden bilebildikleri için tavsiyesine uyulmalı, beraber kupon yapılmalıdır.
Markette kesin vardır.
basit bir yöntemim var benim anlamak için iyi dinleyin anlatıyorum. kapıya file gerilir altta eğilip geçilebilecek kadar boşluk bırakılır. cinlere ana bacı küfür edilir gece vakti saati 3 sularında ışıklar kapatılır biraz daha taciz edilir ve evde değişiklik veya hareketlilik sezdiğimiz az kapıya doğru koşulup gerdiğiniz filenin altından geçilir cin sizi kovalarken fileye takılır hemen file bir güzel bağlanır efendim. sonra cine bir güzel tecavüz edilir.
şöyle ki uyurken evde sizden baska kimse olmadigi halde birbirine carpan tabak canak sesleri geliyor ise evde cin vardir. muhakkak vardir. bazen baphomet'in kendisi de bir ugrar benim adresime. hic vazgecmedi iblis.
Çarparsa senindir.