bugün

hıdırellezi bekler ;

http://www.uludagsozluk.com/e/26059220/
şort tıraşı uygundur bence. ağzımızın tadı kaçmasın yok yere, tatlıya bağlayalım bu konuyu bir an önce.
Şunun adına şort traşı diyelim de kavga çıkmasın.
Kışın sıcak tutuyor yazın vıcık vıcık ter yapıyor, o yüzden altı ay da bir temizliğini yapacaksın tertemiz ne çok ne az olacak.
(bkz: karikatürlerde taşakların hep kıllı olması)
Kendine saygisi yoktur bu arada ben de etek trasi adini veren arkadasi kiniyorum.
am biti olan erkektir
aktif bi cinsel hayatı olmasına rağmen almıyorsa ağır öküz olan erkektir. vay amına kodumun eşşeği vay. taşaklarındaki kılları falan da almıyorsa hepten rezil. püh orospu çocuğu. insan utanır lan.
şu olaya etek tıraşı gibi sikindirik bir isim takan malı boykot ediyor olabilir.

etek tıraşı nedir abi cidden? ne kadar itici, aptalca bir laf.

edit: olm mal mısınız? başlığı açan kaçmış, ben hoş olmayan isim konusuna esprili bir "dil" ile değinmek istedim sadece. pis ve gavur olduk 2 dakikada.
sözlük artık sözlük olmaktan çıktığından böyle başlıklar açılabiliyor.

şahısların özeline yönelik başlıklar kapatılmalı ve bu başlıkları açanlar uçurulmalıdır. kadının bakire olması, ya da olmaması, erkeğin etek traşı olması ya da olmaması, şahsın özelidir.

bahsi geçen şahıslar sözlükten uçurulur, bi 6 ay falan sözlüğe giremez. karma puanı düşürülür ve insanlarla uğraşıp toplum içinde infial yaratmamayı öğrenir.

ya da öğrenemez ve bir ikinci kere, bu sefer 2 yıllığına falan uçurulur.

sözlüğün disipline edilmesi gerekmektedir.
hala 60'ların modasını devam ettiren erkektir. bilen bilir.

(img:#1549775)
Vahşi görüntüsüyle kadınları cezbeden seksi erkektir.

görsel

Beybi!
sakal, bıyık bırakmayı seviyordur.

olması taraftarıyım. temizlik önemlidir. özellikle yaz aylarında fazlasıyla sıkıntı verir, sivilcelere, mikrobik olaylara neden olur.
temiz olmayan erkektir.
Kil yumagi olmayan erkektir.

Maymundan 5 dk once dogmus sozluk yazarlarinin 1 hafta ertelemesi bamyalarini gorememelerine neden olabilir ama bu her erkek de ayni degil. Kimisi benim gibi ay boyunca dokunmasa da o igrenc goruntu olusmaz.

Oral seven qizlar eqlesin.
taşağında bit çiftliği kuracak kişidir.
fantezisi vardır.
kıllar dans ederken.
açacağın başlığı sikelim. *
bir musluman icin haftada bir yapmak sunnettir.
etek tirasi olmayan erkegin oral isteme hakki yoktur.
etek giymemesi gereken erkektir.

giymeyin oğlum şu mini etekleri tıraşsız sokakta.
görmek istemiyoruz sizin kıllı bacaklarınızı.
Üşengeçtir. Zira büyük bir eziyettir.
(bkz: etek traşı olduktan sonra gelen hafiflik)
hıdırellezi bekleyendir.

(#26059220)
bakir erkektir.
Devrimci taşaklarımın isyanıdır.
0 kesim cok itici. süt kuzusu gibi. takımları tamamlayan hafif kıldır, açık ve net.