bugün

kelime dağarcıkları ciciş, enerji, yıldoş abi, pozitifve negatiften ibrarettir.

edit: ha bi de sokrates demişler bugün.
disko kralı'nda yıldo ile beraber boy göstermiş olan cicişler.
hatalar insanlar içindir isimli bir orhan gencebay şarkısının varlığından da haberdarlar.
ya gerçekten çok saf olan ya da sanılandan daha zeki olup rol yapan kardeşlerdir.
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

http://www.youtube.com/watch?v=yaaVASYyapI
yanlış seslenme şeklidir onların adı " ciciş " tir.
eğlenceli ve güzel dikkat çekici oldukları gerçektir...ama abartılı saflıkları için aynı şey söylenemez.neşeli günler de dünyadan bi haber iki saat konuşurlar aval aval izler millet de.ayrıca (bkz: cicişler)
disko kralında insanlar ne için yaşar sorusuna düşünmek ve sevmek için derken, diğer konuk figen evren aynı soruya çikolata yemek için demesi ile hayran kaldığım kardeşlerdir. akıllı görünen konuktan aldığım cevap beni dumur etmiştir.
Konuşma tarzları bakımından salak damgası yediler bir kere. Ama çok zeki ve doğal buluyorum özellikle Esra'yı. Ama şu yaptıkları sabah programında rol yaptıkları bir gerçek.
çok zeki bu hatunlar ha dehşet rol yapıyorlar. bok gibi para kazanıyorlar. okan da bunlara yardımcı oluyor sağolsun. her daim gündemdeler. okan izleyen herkesin diline düşüyor, ay ne salaklarr, ne kadar yapmacık falan diye eleştiriliyorlar. salak ayağına yatıp para kazanmayı akıl edebilecek kadar zekiler oysa ki. arada yediremeyip sokrates'in bir iki sözünü söyleyip yok lan o kadar salak da değiliz moduna girmişlikleri de var.
rol mü yapıyorlar yoksa gerçekten salaklar mı merak ettiğim kardeşlerdir. her ne yapıyorlarsa çok para kazandıkları kesin.
zaten bizim amacımız insanları biraz olsun güldürmek, bizi izleyipte gülüyolarsa ne mutlu bize diyerek okan bayülgen'in medya arkasında yer almaktan mutlu olduklarını dile getirdiler. iki aptal sarışın olduklarını düşünmüyorum. yaptıkları program gündüz kuşağı reytinglerini belirleyenlere müstahak bir programdır işte. okan bayülgen de sürekli medya arkasına alıp konuk edince tüm televizyon izleyicilerine ulaşmış olur cicişler. bizim ülkemizde kim ne yapsın onun bunun profösörünü, bilgilisini, kültürlüsünü? salak taklidi yap açılsın kapılar.
yeni bir akımın öncüsü olmuştur.

ciciş kardeşliği.
enerji yollamak.
yıldoş abileriyle uyum içindedirler.
Yıldonun eklenmesiyle süper bir 3lü olmuşlardır.
teletabiler ve cicişler.
aptallıklarıyla para kazanabilen nadir kişilerdir. belkide aptal taklidini iyi yapmakla...
ileride çıkaracakları "Zengin olmanın 10 yolu" kitabında birinci sırayı "Aptal olun" önerisinin alacağını düşündüğüm tuhaf, cicişimsi tipler.
düz saçlı olan nispeten daha zeki olmasına rağmen kıvırcık olan salaklığıyla daha ön plandadır. ilginç.
her an her programda, "ogretmenim tuvalete gidebiliy miyiiiaaaam?" seklinde soru soracak gibi konusan yapisik yilisiklar.
aptal rolü yaparak herkesi aptal yerine koyup köşeyi dönen kardeşler.
teletabiler, ''çoraplarımızı giymeyi unutmusuuuuzzzzz cicişlerrrrr......'' vb. gibi hergün sacmalayan doğal olduklarını zannedip aslında tam bi gerizakalı olan kardeşlerdir. onlara program yapma hakkını kim verdiyse .....
Hadi elele tutuşup ciciş yemini yapalım.

(bkz: şaka yaptım)
müjdat gezen'in okulunda tiyatro eğitimi aldıklarını bilmiyordum.
(bkz: http://www.esraceydaersoy.com)
birinin çıkıpta verse skerm* arkadaş diyemediği şahıslardır.
bırakın ulan pok atmayı şimdi, gerçekçi olun keranacılar derler adama. karılar taş şimdi makyaj falan geç bunları. verse hertürlü giderleride var. 2 sinide aynı anda yapmazsanız bende bişe demiyorum * burda ben yapmam arkadaş diyeninde alnını garışlarım. * *
merhaba cicişler!