bugün

görsel
görsel
youtubeda kürt gibi gözüken ajan ve provakatörçulere ve bunlara saydıran ajanlara ve paralı trollere hitaben şunu diycem çoğu rivayette hz.muhammedin esmer zayıf ve güçlü olduğu(kaslı olmadığı) olduğu ve arap bölgesinde yaşadıği ve hz.isanında sami ırkından geldiği ve arap topraklarında doğduğu için bununda esmer olduğu gerçektir kısaca esmerlere laf atanlar bir kere daha düşünsün bu peygamberler güzelliğiyle insanları etkisi altına alabilen peygamberlerdir. selahaddin eyyubi kürt ve esmerdir selahaddin ordusunun 15 katı büyüklügündeki haçlıyı(haçlıların sayısı yarım milyona yaklaştı) yenen ve düsmanlar daha akkaya gelemeden bozguna uğratan komutanda selahaddindir ve tarihimizin yalan anlatılmasindan dolayı bir çok türk diye gösterilen komutanda arap yada kürt olabilir plajdaki yabancılarda esmer uzun boylu(1.80den az olmayın kadına göre uzun olun) zayıf seviyolar bide yüz olarak yakışıklıysanız ve paranız varsa her türlü iyi alıcı bulursunuz(takılma babında).
esmer erkek erkek gibi erkektir esmer erkegin kusurlari az belli olur esmer erkek siyah degilse uzun boylu ve zayıf ise eğer rakiplerine fark atar tabi bide yüz hatlari belirgin elmacık kemikleri ve karakteristik yüzü varsa rakipsiz olur selahaddin eyyubi gibi.
zenginse sıkıntı yoktur. diğ mi kızlar?
o kara yüzü sinek kaydı traşlıysa çekici ötesidir.
hintliye benzediği içindir.
esmer olupta yavşak olmayan taylan...
rus slav kadinları plajda konustuklarımin dilinden konuşursam esmer uzun boylu zayıf seviyolarmış nede olsa esmer üstündür.
türkiyenin geneli kumral veya sarışın olduğu hesap edilirse en azindan benim etrafındakiler altın sarısı boklar ve bu zevksiz sik kırıntısı kezbanların esmer düşmanı kıskanç kızlar olduğu hesap edilirse sarışının adi esmerin tadi ne kadar doğru olduğu kabul edilir esmerlik azınlıkta olduğu icin değil değerli olduğu için sevilir.
Bir gerçek

görsel
görsel
görsel
görsel
bi esmer erkek olarak itici buluyorum. abi güneş yüzüme vurunca direk esmerleşiyorum sonunda zenci olucam diye korkuyorum ya.
buradaki esmerden kasıt adana ilimizde tutuklanan ve videoları sosyal medyada paylaşılan kara kara çocuklar ve tarla başı torbacılarıdır umarım.
Beyaz pipililer tarafından uydurulmuş iticilik.
O çok meşhur italyan, ispanyol, özetle Akdeniz erkekleri de esmer. Sarışın, beyaz tenli erkek nedir ayrıca? Ruslar,
iskandinavlar falan resmen mide bulantısı.
Ve hemen kafamda esmerim güzelim şarkısı çalar.

Yoktur öyle bir itilicik.
Bi yıkansalar geçer aslında.
Benim iticiliğim esmerlikten değil tamamen hobi olarak.
erkek ya da kadın olmakla alakası yok da esmerler böyle hep kirli gibi geliyor bana.

ben tercih etmiyorum yani.

keseleyesim geliyor beyazlaşana kadar. bu ırkçılık sayılır mı?
Var olan iticiliktir. Nasıl 2-0 önde başlıyorlarmış merak ettim.
not: esmer erkeğim.
Esmerliği ten renginden ibaret sananların bulduğu iticiliktir.

Komik.
Olmayan iticiliktir.

Esmer erkek dediğimiz öyle Hintli gibi kapkara değil ten rengi beyaz olmayan işte.
Bir esmer olarak tesüf ettiğim başlık. Türk kızları genelde esmer beğeniyor. Beğenmeyenler utansın.
Ne itici ne de cekicidir. Klasik turk erkegi. Ozelliksiz.
Cahilliktir. Bu güzellikler unutulmamalı:
Tolgahan Sayışman, Çağatay Ulusay, Şükrü Özyıldız, Burak Özçivit...
Kadın güzellikler:
Bergüzar Korel, Tuğba Büyüküstün, Hande Sorel, Beren saat...
Söyleyin sözlük bu güzellikler gitmeli'mi?
Bizde ülkede sarışın ,Kızıl saçlı .beyaz tenli .yeşil yada mavi gözlü vb kızlar istiyoruz( demek gibi birşey ) (esmer değilim).
biz de böyleyiz n'apalım.

hoşunuza gitmese de böyle güzeliz, sevenimiz çok. *