bugün

Dün yağmurlu bugün güneşli yarın belli değil denicek canım şehrim. Bi karar verse de maymun gibi sokakta yazlık giyip donmasak.
An itibari ile kızılcıklı caddesinde kutlama turları atılan şehir.

Yavrum basmayın şu kornalara amk*
Komşu şehir, güzel şehir...
Hafta sonu tatili için gittiğim ve çok beğendiğim şehir, dinamik ve uyumayan bir şehir mekanlar ve insanlar çok iyi zaten mekanlarda çalışanların çoğu da öğrenci sazova parkı,odunpazarı evleri,balmumu müzesi,su altı dünyası ve merkez görebildiğim yerler arasında ayrıca efsane bir başkanları var kent için yaptıkları ortada kendimi avrupada bi yerlerde zannettim umarım tekrar buluşuruz es es.
Yemekli vagonda yemek yemeden ölmemeli. Görüntüsü lezizdir. Yemek değil.
türkiyenin 16. büyük ili.
yüzölçümünü 13.902.03 km2 dir.
büyüklüğü bahamalar'ın yüzölçümünü kadardır.
görsel
(bkz: eskişehir atatürk caddesinde ağaçta yaşayan maymun)

ben küçükken vardı bu. gelen geçenin ilgi odağıydı, herkes çok severdi. aşırı da saldırgandı ama elini versen kolunu kapardı. 2006'da sahibi dışarıda unutunca soğuktan donarak ölmüştü. bikaç gündür aklıma geliyo bu hayvan. bi fotoğraf bile bulamadım özledim lan yazıklar olsun :(
ben atatürk caddesindeki maymunun donarak öldüğünü bilmiyordum,daha şimdi öğrendim. ağlattın kardeşim. sanırsam büyük yağ tenekesi gibi birşeyi kesmişler ağaca çakmışlardı o orda dururdu hep.
aynı izmir gibi 10 kişiden 8' inin atatürk ve cumhuriyeti sevdiği aydın şehir.
benim mükemmel şehrim. tam bir gençlik şehri. bi erkeğe ortalama 10 kız düşen nadir şehirlerden.

(bkz: espark)
(bkz: kentpark)
(bkz: anadolu üniversitesi)
(bkz: yılmaz büyükerşen)
Atatürk ÇÜ kent.
Çok rahat ve huzurlu bir kent.
Atatürk'e sevgisi, saygısı ve minnetti sonsuz şehirdir. Yalnız ortalama kız meselesi götten uydurmadır.
Tam bir öğrenci şehri keşke orada okusaydım diyorum bazen.
Çocukluğum, ergenliğim, ilk gençliğim, kaderimin ağlarının örüldüğü şehir. Olsun ben yine de sana aşıkım.(yazar burda şehirden bahsediyor)
Üniversite okumayı düşündüğüm şehir.yavaş ve emin adımlarla hoşlanıyorum bu şehirden galiba.
Çok uzun bir zaman geçirmedim ama yakında uzun vadeli gideceğim. Bugün istanbulun nemli ve sıcaktan boğan havasıyla daha şimdiden özletti kendini kışın götümüz donacak o ayrı mesele. Şehir planlaması çok doğru yapılmış masal gibi şehir. Ayrıca kızları gerçekten çok güzel.
Az biraz esmeye başladı amk korkuyorum evet.
Şehir planlaması yarak gibidir. Bir süre Vakit geçirince anlaşılıyor.
Kızlarının da toprağa has bir özelliği yok. Bildiğin normal kız işte.
işte büyük şehirde okuyamayan zavallılar gelip buraya aids olup gidiyorlar.
orada üniversite okuyan öğrencilerin anlata anlata bitiremediği şehirdir.

bir süre sonra bayar bu muhabbet. hakikaten bayıyor arkadaşlar kısa kesin lütfen. kimse eskişehir'i yermiyor üzülmeyin.
Tramvayı bile özlenilen şehirdir.

Ha bu arada soğuk lan, montları yine çıkardık piyasaya*
görsel
Adanadan 700 küsür kilometre uzaklıktadır. Sevdiceğim giderken öğrendim.
devlet destekli bir başka kulüptür. Kulüp kapanma eşiğine geldiği halde iki kez feryad figan ile itilip yukarı doğru çekilmiştir. Sizin yeriniz oralar değil elbette.. Lakin devlet ile aranızdaki araç ve gereçleri daha az kullanıp edepli bir şekilde yüreğinizi koyarak oybayabilir ve geri dönüş sağlayabilirsiniz.