bugün

insanın içinin cız ettiği durumdur. her ne kadar kafada soru işaretleri de olsa acaba sevgili mi acaba arkadaşımı diye düşünürken yinede üzülüyor be insan.
eski sevgiliyi sinemada başkasıyla yiyişirken görmekten daha iyi bi olayır. beterin beteri var.
aklıma Seni kıskandırmak için kahpelik yapmam ben; Ama sen yap! Yakışır sana sözünü getirdi.Nedendir bilemedim.

bir de bu var : http://incihikayeleri.blo...gili-ile-karsilasmak.html
Oturdugu yere gore kiskanclik derecesinin degisecegi durumdur.
ne olursa olsun can sıkan olaydır. hemen dönüp eski sevgilinin yanındaki kıza-erkeğe bakılır ve kendisiyle kıyaslama yapılır. daha mı güzel daha mı çirkin diye.
başkası konumundaki kişi sizden sonra bulduğu, 1.50 ve çirkin bir kızsa, allah da belanı vermiş etkisi yaratabilen durumdur. (bkz: sevgiliyi kaşara kaptırmak)
başkasıyla osururken görmekten evla olsa gerek. gerçi oturduktan sonra da osurabilirler hani.
daha kötüsü de vardır.

(bkz: eski sevgiliyi başkasına otururken görmek)
acaba ben kaç kişinin eski sevgilisiyle oturdum.
Diye düşünürdüm.
Zordur. Sevdiğine pişman olur insan. Aşkın tanımını o zaman yaşar insan içinde ama anlatamaz. Ne kadar çok sevdiğini o zaman anlar ama fayda etmez.
hayatını vajina sevdasına endekslemiş ergenleri üzen durumdur vah vah.
(bkz: ya arkadaş siktir git ya siktir git)
Hırs öfke ihtiras kızgınlık özlem gibi çeşitli meçhul duyguların karmaşasına kapılıp bilinçsiz davranışlara sergi olunabilir. pembe dizi formatına yakın bir çizgi evet.
adı üstünde artık eskimiştir. bişey ifade etmez.
kişi seviyorsa çok üzücü yıkıcı bir durumdur. başıma gelmesinden çok korktuğum bir durumdur. böyle dediğim için başıam gelecek durumdur. fotoğrafını gördüm haftalarca kendime gelemedim canlı görsem ne olur bilemiyorum.
eski olduğu için tepki verilmeyen durumdur. zaten asıl sorun eski sevgili olmasaydı çıkardı heralde * birde bunu görüp evine zar zor giden kapıyı kapatıp ağlayanlar var. içler acısı bir durum.