bugün

Kendi suçlu olduğu halde beni suçlu olduğuma inandırdı. Allah' ından bulsun.
iyiki sıktır olup gittin Hayatımdan bak sensizde oluyor.
Bende senin gibilerin taa amk..
tam onu aldattığımı aslında son zamanlar onu iyice kendimden soğutmak için uğraştığımı söylerken aklıma bir an gelip sonra silinen bir düşünce vardı. o an önemsemedim sonradan da hatırlamadım. üç yıl sonra aklıam geldi o şey.

beni daha iyi anlamak için alıp biriktirdiğin o çok sevdiğim kitaplar varya, okumadıktan sonra bi boka yaramaz esmer güzeli.

diyemedim ya aq.
Hiç yok inanır mısınız.
Mutlu olur umarım.

Hakediyor çünkü.

Mutlu olmayı haketmeseydi terkedilmezdi.
kahpesin.
söyleyeceğimizi söyledik fazlasıyla anlaşılmıştır herhalde.
Yolun açık olsun tüm hata benimdi.

Kader işte yanlış zamanda karşılaştık olmadı üzgünüm.
Bir suru sey var aslinda. Boyle baslasak sabaha kadar surer bir turlu sonu gelmez. Ama ozet oksun diyen icin, Mutlu huzurlu saglikli bir ömür gecirsin ardindan sövecek degiliz.
Madem onu unutamadin da niye benle çıkmaya başladın?
az sigara iç gebereceksin:)
inşallah ölürsün.
başıma açtığın bunca dertlere ve kayıplarıma rağmen, iyiki seni tanıdım. iyiki seninle o muhteşem aşkı yaşadım. yine gelsem dünyaya ve bilsemki aynı dertleri kayıpları hapisleri aynı şeyleri yaşatacaksın yine seni sever sana aşık olurdum. bir oğlum bir kızım var senden. ikiside san pek benzemiyor ama bence tıpkı sen. kızıma baktıkça sana ve kızıma yeniden aşık oluyorum. oğlumun konuşması tavıarları aynı sen. yine olsa yine yapardım. pişman değilim. her güzelliğin bir bedeli vardır. ya öyle ya böyle ödediğimiz bir bedel. seni gerçekten sevdim. seviyorum. seveceğim. emanetin allaha. anıl ve aslıya iyi bak.
görsel
kalmadı, söyledik.