bugün

kısaca mrb! ne diyeceğimi bilemedim pardon.(bak bak tam bir gerizekalı olmuş, ya da hep öyleymiş de ben malmışım. onca yıldan sonra ne diyeceğini bilememişmiş cesaretini toplama , muhabbeti açılıma taşıma, olta atma hareketleri bunlar).
ego tatmini sağlayan mesajdır hele ki birde terkedilen sizseniz.
nasılsın?
-hamileyim.
(bkz: hala seviyoruz ikimiz de bal gibi)
- hamileyim.
+ hayırlı olsun.
- çocuk senden ama.
+ hassiktir 1 yıldır görüşmüyoz biz o kadar da saf değilim.
- hani hatırla mutfakta sevişmiştik ve sen sona doğru buz çıkarmak için hamle etmiştin ya hatırladın mı?
+ hassiktir ya kaç para istiyon uzatma söyle?*
kıssadan hisse: mutfakta sevişmeyin.*
eğer zor şiir yazıyorsa, birlikteliğiniz boyunca size yazdığı en nitelikli şiirini eline bir şekilde ulaştırmanızı isteyecek densizdir. bir tür görüşme bahanesidir, aldanmayın.
yıllar sonra olmasa da bir kaç ay sonra attığı mesaj olabilir.

o güzel sesiyle söylediği şarkıdır.
'kimsin? tanıyamadım' diye yalan söylenebilir. yalan ama yoksa o numarayı nasıl unutabilirim aklıma kazındı resmen.
numaranızı hala silmediğine göre unutamamıştır, ezberinde kalmıştır dur bir hal hatır sorayım demiştir yada bir yerlerde duruyordur toplu mesaj gönderirken size de gelmiştir. şöyle bir düşününce eski günleri hatırlatır. geçirdiğiniz o anları.. ama sonra mazi olmuş biri için maziye dönmemek gerektiğini, kaldığınız yerden devam etmek istediğinizi fark eder ve mesajı silersiniz.
''yaşıyor musun ?'' şeklindedir.

edit: ölse cevap atacak sanki. mal.
sevişelim mi? şeklindeyse olabilir.
adını yazar ve sonuna soru işareti koyar.
benim küçüklük resmim vardı o sende mi ?
- beni unuttun mu?

edit: kendimden biliyorum.
ne yazacağını bilemediğin ama illa bir şey yazmış olmak için yazdığın nasılsın? sorusudur.
- askım yarın buluşalım mi
Ardından bir mesaj daha
-pardon ya yanlışlıkla sana gitmiş valla sana yollamadım.
Kardesim ozlettin kendini, gel bir rakı balık yapalım.
ruyamda gordum, merak ettim nasilsin?
neresi oldu? (üniden bahsediyor tabii ki de.)
Naber?

5 dakika sonra…

Pardon yanlislikla atmisim .

Yaşanmıştır.
hep söylüyorum bıkmadan da söylicem. gece 3te gelen "uyudun mu * " mesajıdır tabiki.
1.seni rüyamda gördüm
2.özelden arayan sen miydin?
Adınız ve yanındaki soru işaretidir. Bu cevap ona verme olasılığınızı arttırır.
kandil, bayram, doğum günü gibi özel günlerle ilgili iyi dilek içeren mesajlardır. önce (hala numarasını silmemişseniz eğer)adını görüp heyecanlanır, mesajı okuyup hevesinizi kursağınızda bırakırsınız (bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)