bugün

genelde sizi, aklınızı karıştırmak amacıyla arayacak olmasının biraz öncesine tekabül eder.
(bkz: teşekkürler murphy)
Hiç olmayan anlardır. Kimse kimseyi yemesin.
içindeki sıkıntının eksikliğin nedeninin bilinmediği anlardır. o hiç unutulmaz hiç bitmez, sadece bir yerlerde pusuda yatar.
başka birinin aklından çıkmadığı an.
görünce ellerin titremez.
C sikki hicbirzaman diye isaretlenmesi gereken vakitsel sorunsaldir.
Başka şeylerden gözleriniz dolmaya ve çok başka konulardan içiniz sıkılmaya başladığında ; bu ilişkilerin çok saçma geldiği , sorumluluklarınızın sırtınızı büktüğü , düşünce hızınız düşüneceklerinize yetişemediğinde anlaşılır.
Bu kadar sacmaligina ve sacmaliklara nasil katlandim diye dusunup kendi kendinize guldugunuz an anlasilmaktadir.
Doğum günü kutlandığı sürece eski sevgili akıldadır, unutulmuşsa hersey bitmiştir.
9. entry'ye bakarsak 2 günde unutmuşum dedirtmiştir, ihihihi.
Onu hatırlatacak bir şey kalmadığı anmış,biraz önce öğrendim.
Sanırım 2 buçuk ay kadar önceydi, parmağımı kapıya sıkıştırdım, tırnağımın ortası simsiyah oldu. Ona göstermiştim, acısı geçsin diye parmağımı öpmüştü. Fazla zaman geçmeden ayrıldık. Tırnağımdaki siyahlık duruyordu tabi,her baktığımda o aklıma geliyordu garip bi duygu kaplıyordu içimi, özlüyordum. Tırnağımın uzamasıyla siyahlık da uca doğru gidiyordu günden güne. Bugün artık dayanamayıp tırnağımı kestim, siyahlık da gitti, tüm hatıralarla, yaşanmışlıklarla birlikte. Tırnağım artık beyaz.
Unuttum mu? Evet. Özlüyor muyum? Bu da evet amk. Ama unuttum. Ama özlüyorum.
Unuturken de hatırlıyorsunuz, iz bırakanlar unutulmaz kardeşim geçin bu ayakları.
eşimle ilişkimize başlayalı 5 yıldan biraz fazla oldu. öncesinde çıktığım hiç kimsenin ne ismini hatırlıyorum nede yüzünü. sadece anılar var o kadar. çok ilginç.
insanlar ne güzel evlenmiş ya keşke benim de eşim olsa. özendim bak gece gece.
Eskiden yüzünü en ince ayrıntısına kadar bildiğiniz insanı artık gözünüzün önünde canladıramıyorsanız.
sevgilim mi? hayır.
eski sevgilim miydi? hayır.
unutabiliyor muyum? hayır.
unutmak istiyor muyum? hayır.
bir daha aşık olmak istiyor muyum? hayır.
peki bu acıyla yaşayabiliyor muyum? hayır.

ölüm gibi bişey oluyor ama kimse ölmüyor. allah belamı verdi.
artık şuradan geçersem onu görür müyüm diye düşünmediğim gün anlamıştım ben.
Eskiden acı veren anıların mekanların artık bir şey hissettirmediği andır.
Eskiden acı veren anıların mekanların artık bir şey hissettirmediği andır.
Millet sevgili yapıyor bir de üstüne unutmaya çalışıyor a.t.
(bkz: millet aç aç)
Vay be kızlar 2 buçuk ayda filan unutuyor aq. Benim unutmam 1 buçuk yıl sürdü.
Onu hatırlatan hiç bir şeyin olmaması. Zor bir durum.
Başka biri için hayal kurmaya başladığınız zaman ister istemez eski günleri de hatırladıysanız o zaman aslında unutulanin o kişi değil onunla beraberken size hissettirdikleri olduğunu anlarsınız.
ortak arkadaşlarınıza laf arasında ne yapıyor ne ediyor diye sormadığınız zaman.
Tüm sosyal medyadan stalklamayı bıraktığınız zaman.
Adı aklınıza haftada bir gelmeye başladığı zaman.