bugün

Cevap bile verilmemesi gereken mesajdir. Sonu bilinen kitaba tekrar baslamanin ilk adimi olabilir.
o değil de eski sevgilim, tam arkamda kardeşimle beraber muhabbet ediyor. bu nasıl bi durum gel bana sor.
Bende azdım sevgilim herşeyi unutup sevişelim.
cevap verilmeyecek eylemdir.
her ne kadar cevap verilmemesi gerekilse de cevap verilen mesajdır.
tanıyamadim kimsin mesajına maruz kalabilir.
genelde ardından "rüyamda gördüm seni" cümlesi gelir. daha sonra ufak ufak yoklamaya başlar. Sonunda da asıl niyeti belli eder. aman diyim.
bn sni hla svyrm mesajı yoldadır.

siktir git bile demeyin.
iyiysen kendimi hatırlatıp canını sıkmaya geldim. Ağır malım çünkü anlamına gelen mesajdır. Hızla silinip çay içmeye gidilebilir.
küstürülmüş eski bir şair biraz yorgunum cevabını alacaktır.
acemidir. kaşarlanmış olanları "sensiz yapamıyom tilay" minvalinde mesajlar atar ya da içer arar, evin önünde gitar çalar falan. masumdur lan bu. yine de yüz vermemekte fayda var.
(bkz: yıl olmuş 2013)
cevap verilmeyecek bir husustur cevap verilirse eski günler hatırlanır ve göğüsünüzde büyük bir acı meydana gelebilir ve bu acı kısa sürede geçmeyebilir.
sanane diye cevap vermeme yol açan olay.
mesaj atması, araması, takip etmesi, evin önüne gelmesi, arkadaş grubunun içine dalıp ortalığı birbirine karıştırması. kısacası bir psikopat, takıntılı bir bela olması.
çok sevilen ve hala aklınızdan çıkmayan eski sevgilinizin bu mesajı atması size baş dönmesiyle birlikte buruk bir sevinç ve özlem tazeleme etkisi yapabilir. Aklı başından alır. O mesajın yarattığı şok ve hayranlık duygusuyla mesaja cevap verim geç kalındığından dolayı bir endişe sarar ruhu. Eğer ayrılık iki taraf içinde sancılı olduysa ve iki tarafta gururu işin içine katmazsa eskiye dönülmesi zaman almayacaktır. Her aşık insanın isteyeceği şeydir. Sönen umutları yeniden alevlendirir. özletir, daha fazla özletir. Bağlar, daha fazla bağlar.
' ay kiyamam minnosuma been ' der gecerim
Olmaması gerekendir. Ayrildiysan ya sevgi bitmiştir yada ayrılmak zorunda kalmisindir. Her iki halukarda da o tarz mesajlar her iki tarafı uzmekten başka bir işe yaramaz. Ha bi de ayrilmacilik oynayan ciftlerimiz var ki onlar tam sopalik. Barismaya bu tarz mesajlarla yer ararlar. Ama bilmezler ki ayrılık rüzgarıni estirdikleri an artık hicbirsey eskisi gibi olmayacaktır.
Kişide psikolojik travma yaratan durum. Terkedilen kişi hala onu düşünüyorsa sevinçten 40 takla atar. Cevap versem mi vermesem mi ? Gururum var ama benim. Sonunda karar verir ve cevaplar. Verilen cevap ise klasiktir. iYiYiM.
Nezaket geregi iyi senden naber denir.
(bkz: Bismillahirrahmanirrahim)