bugün

barışmak isteyecektir.
bağımlılık belirtisidir.
egosu kaşınıyodur muhtemelen.
Kimi zaman hayra alamet değildir.
bit pazarına nur yağmıştır.
Telefon rehberinden silinmiş olması durumunda titreşim sesinden sonra gelen sıradanlık haliyle tuş kilidinin açılması ve gözlerin yerinden fırlaması durumu. Garip ama içinizde ona karşı hala bir şeyler kalmışsa eğer, ilk tanışmanızdan dahada heyecan verici.
sarhoştur.
halihazırda yeni bir kişiyle sevgili olunmamışsa çok büyük soru işaretleri yaratabilecek olay. gerçi halihazırda birisi varsa da aynı etkiyi yaratabilir. yaratmayabilir de. kişinin neler yaşadığına bağlı olarak değişecektir elbette. mesela ben gayet insan gibi konuşuyorum mesaj attığı zaman. sonra galiba biraz soğuk davranıyorum ki -neden acaba- atarlanıp gidiyor.
seni denediğine işarettir.
zaytung'da nedenleri ve şekli bir bir anlatılmıştır.

http://www.zaytung.com/is...ikdetay.asp?statid=165936
şu ya da bu sebeptendir şeklinde keskin çizgilerle gruplandırmanın yanlış olacağı, her ikilinin kendine göresi olan olay.
şahsen doğum günümde aylar sonra "günün kutlu olsun, yürekten.." varyasyonunu tecrübe ettikten sonra cevap vermediğim durumdur aynı zamanda.
tek kelimeyle teşekkür edecek kadar insanlıktan muaf değilim elbette ama azalmayan kırgınlıklarım sebebiyle samimiyetsiz olmaktansa "olmamayı" tercih ettiğimdir yanıt vermeyerek.
aynı kırgınlıklar sebebiyle de aylar sonra doğum günümü kutlayan birine ters cevap verecek kadar da edepsizleşmedim şükür.
(bkz: söz gümüşse sükut altındır)
gercekten sevdiginiz ve siz hala severken ayrildiginiz kisiden gelmemesini umacaginiz mesajdir. sevilen insanin atmamasi istenmesi gerekli olan mesajdir.
zamanla aciniz azalmasa bile aciya karsi kazandiginiz bagisikligi telef edecek mesajdir. hayatinizda bazi seyleri rayina oturtmusken her seyi bombok edebilecek mesajdir. "acaba? " sorusunu sordurup sirazenizi kaydiracak mesajdir. hayir olacak olsaydi bir seyler zaten olurdu. onun adi da eski sevgili olmazdi. yeniden sevgiliniz olunca daha once yasananlardan farkli bir sey olmayacak.

gelmemesi icin dua edilen/edilecek/edilmesi gereken mesajdir.
sevgili eski olduktan sonra hiç bir önemi yoktur.giderken arkasında bıraktığı enkazı görememişse mesajın anlamı yoktur artık.
ayrılık hadisesinden sonra dört kez hat değiştirdiyseniz olması zor olaydır *.
hiç bir şeyi değiştirmeyecek olmasına rağmen çok derinlerde çok istenendir. kimse kandırmasın kendisini.
Hala eski sevgili olduğunu idrak edememiştir, yalnız kalmıştır, unutamamıştır, canı sıkılmıştır. Rüyamda seni gördüm cümlesi mesajın içinde illa ki olacaktır, yazıktır, günahtır.
Tam unuttuğunuz zamanda, acınızın dindiği zamanda eski sevgili mesaj atar. Ne mesaj yazarsa yazsın, özü şudur: Hadi beni hatırla, unutma! Hayatıma devam ediyorum.
uzun yıllardır beklenen olaydır.
(bkz: bsg), allasen dedirtir.
genelde mesajı silme yoluna giderim,* çünkü ilişkilerimde her zaman ılımlıyımdır. terk ettim terk edildim. ama gördüm ki eski sevgili eski kalmalı.
tanım her insanın basına gelebilecek bir durum heyecan yapmamak gerek.
bi siktir git denilesi durumdur.

kız ayrıldıysa erkeğin durumunu merak ettiği için mesaj atar. iyi vurmuşmuyum diye bakar.
Belki de bit pazarına rahmet beklemektedir.
(bkz: sözlük yazarlarının eski sevgili itirafları)
kişinin düşeceği en büyük aldanışlardan biridir mesaj içeriği ne olursa olsun geçmişi arkanızda bırakın.
yokluktandır o yokluktaan.