bugün

siktirsin ordan.

tanım isterse o eski sevgililer: yapılmaması gereken bir davranıs aman deyim tahammülüm olmaz.
gereksizdir. karşılık bulamadıkları zaman bide yalan atarlar ben başkasına yazmıştım diye.
insanın yüzünde midesi ekşimiş gibi bir ifade belirmesine yol açan durum.
yalnız kalmıştır alternatifleri değerlendiriyordur. sizden önce de başka eski sevgililerinde denemiş ve cevap alamayınca size yönelmiştir. yürüsün de ense traşını görünüzdür.
Eğer hala seviliyorsa zaten beklenen mesajdır, mutlu edebilir ama sevilmiyorsa hiç bir anlam ifade etmeyen mesajdır.
Hadi lan yeni aklına geldim! Denilesi olay. Tanım: eski sevgilinin herhangi bi nedenden dolayı mesaj atmasıdır. Gemelde gece olur.
geri dönme sinyalleri verir bu durum genellikle. *
bazen okuyanı utandırır gönderenden ziyade bu mesajlar o kadar sözden yeminden sonra.
acı verir. net!
rüyamda gördüm, seni merak ettim, falan diyorsa cevaplamaya değmez. gerçekten özlemişse ki neyse ya atmıyor nasılsa.
ölü taklidi yapılarak savuşturulmalıdır.
yok savuşturulmuyorsa o zaman bi bitmemiştir mnkm.
eski sevgilinin anlık duygu durumuyla hareket etmesi sonucu vuku bulan olaydır.
şahsın hayatında yolunda gitmeyen durum ya da durumlar olmuştur zira, hala sevildiğinin farkındaysa da değmeyin artık keyfine; hemen alır telefonu eline ; arar veya bi güzel mesaj atar.
pişman oldu bak, unutamadı beni vb. fikirlere kapılmanıza neden olur bu durum bir an için. ama sığınacak bir liman arıyordur o eski sevgili. şöyle ki 'sığınmak' geçişli bir eylem olmamakla birlikte geçici bir eylemdir. fırtına dindiğinde eski sevgili yoluna gitmek isteyecektir muhakkak.
tabi bu dediklerim eski sevgilinin pişmanlık sinyalleri verdiği mesajlar için geçerlidir.
gerçi bir zamanlar sevgili kategorisinde bulunmuş bir insanın durup dururken mesaj atması saçma olur; yani bu mesaj atma olayının tabiri her türlü yukarıdaki paragrafa çıkar.*
belki de kanser olduğunun haberini vermek için mesaj atmıştır, vedalaşmak istemiştir.
sanırsam bir tek benim başıma gelmeyendir. halbuki bir mesaj atsa, gelse yavşasa, hiç beklemediğim anda beni harekete geçirse... artık nasıl nefret ettirdiysem. *
eski mesajı yeni geldi sanmak.
heyecan yaratır. üstelik ayrılan kişi o ise daha fazla heyecan yaratır.
tur atlamak için 2 gol atılması gerekilen maçın 90 artı 2. dakikasında bir gol bulmak gibidir. bir umut bağlar, bağladığınızla kalırsınız. son düdükle dönersiniz dünyanıza. Ya da öylesine hal hatır sormak için sallamıştır mesajı, bilinmez.
bu gün 'tamamen bittin benim için...' yarın 'özledim seni...' içerikli mesajlar atıyorsa ve bu haftanın her günü böyle devam ediyorsa telefon numaranızı değiştirmekte fayda var.
kaşınmasıdır.
kötü biten ilişkiden sonra mutlaka yapılması gereken olaydır. olayın mesaj gönderilende yarattığı heyecan*, mesajın içeriğinin farkına varılmasıyla son bulmalıdır. tam o an, mesaj gönderen tarafta bir ego tatmini yaratır. ardından aranıp sesteki "bozulma" da duyulursa daha bir zevkli olur. çekinmeyiniz, yapınız.
Hiç beklenmedik bir anda, uygunsuz bir şekilde kapının çalması gibi beklenmedik bir durumdur...
eski sevgili var eski sevgili var . anlasarak birlikte karar verip ayrıldıysanız konusabilrsiniz beklentiniz yoksa . ama ayrılan tarafsa sasırtır hic basıma gelmedi. ayrılan sevgili mesaj atmaz terkedilen atar . amann bitip iliskinin tekrar baslamasi dunyanın tersine hareket etmesidir.
yeni sevgilisiyle arasi bozulduktan sonra egosunu tatmin etmek icin attigi mesajdir. bos kafalilarin attigi bos mesajlar kisacasi.
duşta bir anda gelen soğuk su gibidir.
görmezden gelinecek olandır.