bugün

kafada bittiyse kalpte de bitiyor zamanla. kalpte bitiremiyorsan bile kafada bittiyse bitmiştir. hani nerde eski samimiyet?

(bkz: ben diyorum)
Özlemişse demek ki. Evet.
Bir beklentidir. Atsın, özledim falan yazsın da ben de siktir git diyip rahatlayabileyim.
Ya acı çektiği için, ya canı çektiği için olabilecek durum.
iki seçenek vardır. Birincisi sevdiceğiniz sizi özlemiştir. Öyleyse ne mutlu size gidip eski aşkınızla tek gecelik bi kaçamak yapmak üzeresiniz demektir. Helal olsun size.
ikinci seçenekse yaş tahtaya bastığınız ihtimaldir. Ya boşluktadır size saracaktır. Yada geçmişten kalan öfkesi dinmemiş intikam için gelmiştir. Geçmiş olsun.
Merkur retrolarinda sıkça rastladigimiz bir durumdur.
2020nin ilk merkur retrosu 16 subatta balik burcunda gerceklesecektir, merkur balikta zararli konumda oldugu icin 11 mart tarihine kadar ekstra dikkatli olunmasini tavsiye ederim. Unutmayin ki retroda gelen retroda gider bu yuzden retroda gelenden de gidenden de hayir beklemeyin. Kosenize cekilin ve retronun bitmesini bekleyin.
çok önemli bir şey değilse dönüş yapmayacağım mesajdır.
benim de az kalsın yapacağım şeydi. aylar sonra msj çekecektim zor döndüm kıyısından. büyü mü yaptı diye düşünmüyor değilim. hem beceriksiz, ben sıska hem de fahişe. bu üçünün bir bünyedeki hali ile çıkan insan da kafadan kırıktır zaten.
inanma bedava corona taraması yaptıracak!
yoklamak için atmıştır.bende sıkılıp attım şimdi eskime napıyo acaba diye. insan aşık olmasa bile değer verdiği için mi bilmem merak ediyor.ewed
Siz maaşa geçince mesaj atması durumu.

Yav he he.
Çok amatörsünüz gençler çok.

Biraz sakin olun.
(bkz: ama hangisi)
Bana “mj (michael jordan)’nin belgeseli çıkmış, iyi misin? Mersk ettim” diye mesaj geldi. Abi özlediyseni özledim yazın, ne gerek var bunlara. (bkz: swh)
bir tanesi var arada bazen atıyor. çoğu iki cümle sonra cinselliğe bağlıyor. bir kez daha aptal olduğumu hissediyorum. bir de bu genelde kendisine yakın yaşadığım yerdeki evime geçtiğimde oluyor. sinir bozucu.
Atı alan üsküdarı geçti.
tamamiyle düşüncesizlik ürünü. bir veya birden fazla insanı iyi olmayan durumlara sürükleyecek hareket.
medenice ve kırıp dökmeden ayrılmayı başaranlar için normal bir durumdur.
Karantinada dm den yuruyenler aloooo evde yürüyün evde gobek tuttunuz.
Atsa da cevap vermiyorum. O da mesajına görüldü atsamda kalkıp neden cevap vermedin demiyor. Iki tarafta da ilişki bitti çünkü. Bana ihtiyaç duymayan ve yokluğuma alışmış özlem duymayan ben varken de yokmuşum gibi davranan birinin olmaması çok daha iyi.
girme o yola

girme o yola

girme o yolaa.
Görüldü bile atılmaması gerekir. Sonradan paşalar gibi geri dönecektir.
Kaç yaşınızda olursanız olun hep istenecek durumdur. Mesela ben. Mesaj atmasını isterim. Ağzının payını vermek için değil. bir ilişki beklentimden de değil. Bir süre konuşup mesaj atmamaya başlamak istiyorum sadece. Sönüp gitmesini. Yok olup bitmesini.
Ego 31 cileri toplanmış. Ben atmam ama bana atılsa olumlu bakarım.
özlediyse, unutamadıysa, pişmansa, art niyetli değilse, samimiyse atabilir. sorun yok.