bugün

canli canli atan kocaman bir yurek, yasamsevinci, iyimserlik, guven..
murat kekilli kaseti. takılıyor makılıyor ama aynı benim gibi uzun saçlı bir ses sanatçısına ait olması beni ona bağlıyordu gerçekten. özlediğim olmuyor değil hani...
hayata olan bağlılık, sağlıklı düşünen bir beyin, akıl-mantık, gülen bir yüz...
hesabını tutmadığım/tutmayacağım hatunlar bütünü.
yakışıklı, karizmatik ve kültürlü erkekler.*
(bkz: her şey)

"ne kaldı ki bir sürü boş hatıradan başka?" geriye bir şey bırakmayacak kadar bencildi sanırım benimkisi.
içinde beslediğin sevgiyi. artık yaşatmak için bir anlamı kalmamıştır.
cepteki para.
her zaman hayalini kurduğunuz mutluluk.
umutla sevgiyle bakan iki güzel göz.
kuşkusuz getirdiklerinden daha çok olan her şeydir.yerine kağıt kesiği acılar bırakır.
ciplak cekilen fotograflardir.

itiraf ediyorum,
bir gun intikam almak icin o beyaz ve killi kicimi ortaya cikaracaklar diye gercekten endiseleniyorum. bu nedenle potansiyel yeni sevgili durumundaki her disiye daha once boyle bir olay yasadigimi anlatmak zorunda kaliyorum ve onlarla da ciplak fotograf cektirmek zorunda kaliyorum. bir yerde yanlis yapiyorum, ama nerede bilemiyorum. bu defa resimleri ben cekicem.
kendisi.
insanlara olan güven.
eski yaşanmışlıklar.
ruhumuz.
anılar. her hatırladığınızda sol tarafınızdan girerek tüm vücudunuzu esir alacak ağrılar eşliğinde beyninizi kemiren, ellerinizin soğuk soğuk terlemesiyle devam eden, gözlerinizin karardığını hissettiğiniz anda da bırakıp giden, işte o saçma sapan şeyler.
eline verdiklerimiz.
gidiş şekline göre değişir. eğer insana, yaşananlara yaraşır bir şekilde gidememiş ise, kendisine ait tüm güzellikleri de, iyi niyetleri de özlemleri de götürür. eğer insan gibi gidebilmişse sadece kendini götürür. geriye hatırlandığında kalacak buruk bir tebessüm bırakır.

nasıl hatırlanmak istiyorsa öyle gitmeli insan.
gelecekle ilgili umutlarınızı götürmekle kalmaz, içinizde tuz buz oluncaya kadar parçalar.
yaşanılan herşeyi götürür beraberinde. size kalan tekşey götürdüklerinin verdiği acı olur.
sıkıntı ve stres.
eski sevgili şimdi ne götürüyor bilinmez; ama giderken götürdükleri bir daha geri gelmeyecek şeylerdir, o kesin !
kendinden başka hiçbir şey götürememiştir.. herşeyimi alıp gitmiştir.
saçlarımdır. yolup gitti ayı.