bugün

eskimiştir yenisine bakmak gerekir.
eskise de unutulmayan, akılda hep iyi şekilde kalan ve hatırlandığında hüzünlendiren kişidir .
An itibariyle unutulamayandır.
kafayı meşgul eder.
bazıları için olmayandır.
entry sayısına bakınca ayrılan herkesin toplandığı başlık burası heralde diye düşündüğüm yer.
Sevgi hissedilmeyen ama görünce heyecanlanılan hatta onun heyecanı fark esilen kişi .
sevilmiş ise uzun süre her gece aklına gelecek kişidir. önemli tarihlerde ise daha çok düşünüldüğü için her gece rüyada görülecek kişidir.
yalnızlık anınızda ve çoğunlukla sarhoşken aradığınız ve pişman olduğunuz kişidir.
eskiden kendine bakmayan pis kokulu bi tiptir. sonradan bi yakışıklı olur sonradan pişman olursun ayrıldığına. ibneler topluluğu
Benden gitmeyendir..
Eski olan herşey gibi, mazide yerini almıştır. Slm cnm. Haha.
istenmeyen tüy.
Alayi yavsak.
eskidir. eskimiştir. eskide eski olarak kalmalıdır.
eskiciye verilmesi gerekir.
arasam acaba eve davet edermi diye düşündüğüm kişidir. zannetmem ama ihtimal.
artık evlense de biz de yolumuza baksak denilendir.
o kadar eskidir ki.. o kadar kar yağmıştır üzerine, bir o kadar da yağmur, yine yaz gelir ya güneşten solmuştur, ne rüzgarlarla sarsılır, tozludur üstelik, kuru, kırılgan bir dal olur. Korkarsın dokunmaya kırılacak diye..
'Gerçek sevgiler eskimez, gerçekten sevseydi eskimeyecekti, eski sıfatı sevgili konumunu yok etmeyecekti' dedirten ve insanı kendi içinde sayısız kere, ıssız ve karanlık gecelerde sorgulamaya iten kişidir.
yeni bir eski sevgili.
Hiç bahsi açılmaması gereken varlık.
okuduğun bir kitap gibidir der kimileri. hani aynı karakterler, aynı son falan.

ama sormak lazım, hiç bir kitabı ilk okuyuşunla ikinci okuyuşun bir olur mu? yada o kitabın sende bıraktığı etki? kesinlikle aynı olmaz. hem de aradan yıllar geçmiş, sen olgunlaşmışken. kitap aynı durur mu, o da yıllanmıştır elbet.

nitekim, halt etmiştir eski sevgiliyi okunmuş bir kitaba benzeten.
artık eski olması gereken, gereksiz sevgili.
Tanım : Yeni sevgili yapılmaması gereken kişidir.

Ben çok kızıyorum kendime, sevgili sözlük. Nasıl kanarsın o sözlere değil mi? Adam belli sonuçta. 1 gün seviyorsa 5 gün pişman ediyor. 1 gün her şeyi isem 10 gün aramıyor sormuyor. Hayır şimdi bu öyle bir şey ki, arkadaşlarıma da anlatamıyorum. Çünkü bana diyecekleri şey belli... Niye barıştın? Keriz misin? Böyle biri olduğunu, ilgisiz olduğunu bile bile niye affettin? Aynı şeyleri yaşayacağını biliyordun madem, niye şimdi üzülüyorsun?
Yemin ederim. ÇOK HAKLILAR.

Bu çocuk beni çok üzüyor.