bugün

Pis ağzına masum insanların isimlerini kullanarak kendine malzeme yapmasa iyi kız aslında.

Neyse ben gene seviyorum bunu.

O da beni çok sever de belli etmez!
Ateist mateist bazi ahlaksiz ve zihniyetsiz erkeklere iyi laf geciren yazar. ayrica mavi sacli. Feministin dibi olsa gerek. Pembe olsaydi saclari daha feminen olurdu aslinda ama neyse.* mavi de ozgurlugun rengi simdi. herkesin tercihine kimse karisamaz. Saygilar.
hayatımda gördüğüm en karamsar kişilik olabilir. yine de iyi birine benziyor.
hayatını erkeklerle mücadeleye adamış, bekaret konusunda çok hassas önüne gelene laf sokan, tanınsa arkadaş olunsa yüz yüze görüşülse eğlenceli olabileceğini düşündüğüm yazar. psikolojisinin çok sağlam olmadığını düşünüyorum fazla takıntılı. sinirlenince ağzıda bozulur. fazla bulaşmamakta yarar var bence.
Eşeği suyun orada birileri yakaladıysa uzun süre yazarlık yapacak kişidir. Gelmesi epey zaman alır muhtemelen. Hele nikahına falan da alırsa desenize vay halimize.
oysa kendisini bekarete önem vermeyen, sınırsız kadın özgürlüklerinden yana olan çağdaş ve laik bir yazar olarak bilirdim şahsım adına yazmış olduğu şu yazı kendisine yakışmamıştır, düzeltmenizi rica ediciğim.

--spoiler--

yobaz olmasıdır. aklınca çağdaşlıkla dalga geçerek çağdaş insanlara küfür ettirmeyi amaçlıyor. bu arada yobazlar olarak fazla sevinmeyin. sizin geniş dediğiniz ailelerin çocuklarından haberi olacak, sizin kızlarınız ise sürekli mervelerde olacak. yavşak toplum.

--spoiler--
(#27515827) Türkiye'nin gerçeklerinden ve eşcinsellerin dünyasından tamamen uzak olan, teorik olarak konuşmuş olmak için konuşan, okuduğunu anlamayan güya feminist erkek düşmanı yazar. Laf olsun torba dolsun. Okuduğunu anla, ondan sonra tartış.

edit: savunmuyorsun demedi kimse, o dünyalardan uzaksın ve bilmiyorsun dedi, yine okuduğunu anlayamayan, şaşkın yazar. Kağıt üzerinde savunmak iyidir tabi, manen sahte doygunluk verip rahatlatır insanı.
eşcinsel haklarını en az kadın hakları ve hayvan hakları kadar savunan yazardır. Kendi özgür olup milleti kısıtlayan oynaklar beni anlayamaz.
http://m.uludagsozluk.com/e/27519303/

Şaşırmış bu apla kendini.
ataerkil erkek doğurup yetiştiren anneye saygı duymayan bir feministtir. Çünkü o annelerdir sizin gibi barzoları başımıza saran. Ona anne denmez, o da benim gözümde erkektir. Aynıdır.
(#27665107) öperim.
kızdır. evet evet kız.

tanımı geçtiğimize göre teoriğimi söylüyorum. bu Çingen taylan yavrunun kız olduğunu öğrendi. artık tutukluk mu etti noldu direkt mesajdan harekete geçemedi. uçsuz bucaksız zekasını kullanarak niki üzerinden bu iğrenç espriyi yaptı. yani yoksa aralarında bi muhabbet yok. kız zaten masum, sessiz kara kuru bişe. bakalım işe yarayacak mı? kızımız saf salak mı yoksa bu kız avcısı yumurtanın ağından zekası ile kurtulacak mı?
Terslemeden anlatmak istediğini düzgünce anlattığına şahit olduğum yazar.

Edit: eksileyen vatandaş , ne yapsaydık , hakkında kötü mü yazsaydık..
Canimin içisi azcik agresif olsa da hatta fazlaca agresif doğru bildiğinden şaşmaz bir hanım ablamdır..

Saygısızlık edilmemelidir..
yobaz, keko, barzo, dağdan inme, bağnaz, ataerkil, kadın düşmanı çomarların korkulu rüyasıdır.
Akıl vermeyin mk herkes kendi işine baksın..
Seviyorum evet o benden nefret etsede..

Evli bir yazar!
Eşgali belirlenmiş yazardır evet evde kalmış. Ben de burda yazılanların yalancısıyım.
boyundan memnun ve evli yazardır. Israrla bekar olduğumu iddia ettiğinize göre yürümeye çalışıyorsunuz sanırım. iş çıkmaz gençler.
iyi bir yazar, dine karşı çünkü. dine karşıysa bir insan iyidir. din vahşetin kutsallaştırılmış halidir.

koştursun sözlükte efendim.
(bkz: afedersin ama bana barzoş bile dediler)
Öfke, Kin ve nefretin vücut bulmuş halidir.
feminizmi erkek düşmanlığı sanan biri. feminizm kadın erkek eşitliğini savunur. bir de evliymiş. bu kadar erkeklerden nefret edip niye evlenir insan bu da ayrı bir konu. genelleme yapmaması gereken yazar.
feminizmi evlenene kadar sanan pragmatistlerin bir türlü anlayamadığı yazar. Ben yine de anlatayım. Kadının 2. Sınıf vatandaş muamelesi gördüğü, araplaşmış bir müslüman ülkesinde yaşıyorum. Sırf bu sebep bile ömür boyu feminist olmama yeter.
Yazık misandri olduğunun farkında bile değil yada farkında bilmiyorum ama ben gene de seviyorum.

Uyarıyorum arkadaşlar evli saygılı olun..
Evli olan yazar. Allah bunun kocasına yardım etsin lan. En ufak isteğini yapmasa adamı çenesi ile öldürür.