bugün

kırtlanan şeker parçacıklarının içine döküldüğü bardak.
(bkz: #17550261)
dikkat çekmeye çalışan bir başka liselidir. aslında bunları sözlükten temelli uçurup iyi bir temizlik şart.

hristiyanlarda kara çarşafın farz olduğunu öğrenmeme vesile olmuş yazardır.
(bkz: #17395238)
kimin cennete gidip gitmeyeceğine karar vererek şirk koşmuş yazardır.

tövbe etmesi yararınadır.
namık abilere gelip rakı yerine çay içen yazardır, lakabı sarı gelin olsa gerek.
(#14970388)

(#17394850)

bir entrysinde kimsenin inancına karışmam diyen fakat diğer bir entrysinde öldürmek farzdır diyen kafası güzel yazar.
stalinisttir.
satanist görünümlü yahudi yazardır.
yazar bile değildir. boş insandır.
panteist yazardır.
ateist yazardır.
(#14970388) şovunu yapmıştır.
tek başına on ateist ve marksisti imâna getirmiş ve peygamber efendimizi rüyâsında görerek cennet ile müjdelenmiştir,kardeşimdir.tarikatten yakinen tanıdığım dostumdur.
kıtlama ıcılmesı önerilen çay bardagıdır.hemşodur dadaşdır.neydisen diye sorulması sunnettendır.
(#14970388) ayakta alkışlanası yazar
benim hakkımda az olan düşüncesinin çok yanlış olduğu yazardır..

kıtlama çok güzeldir bu arada aklıma geldi.. gidip çay alıcam şimdi..
kendisiyle baristigim yazardir. Ben kirilmadim ona.
iyi yazıyor gibi . çok da takiplemedim ama.
güzel yazıları olan bir yazar.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
Kötü başlığa güzel cevap takdir ettim. (#14879847)
büyük projelere imza atmayı düşündüğüm arkadaşımdır. hoşgelmiş, sözlüğe çok şey katacaktır.
şekerle halvet olamayacak bardaktır. (bkz: kıtlama)
"erzurum'lu ise iyi anlaşırık" diye tahmin ettiğim yazardır, hoş gelmiştir.
(bkz: erzurumlu çaybar dağı)