bugün

ermenilere domalmayı severler bunlar. dünkü maçta ermenistan ha gol attı ha atıcak diye hop hop hoplarlar.
(bkz: oksijen bünyede ne yapıyorsa)
maçla alakası olmayan akımdır.ermeni olmaları sevilmelerine engel değildi hiçbir zaman.bunu engelmiş gibi algılayan ırkçılar maçla da yola gelmeyecektir zaten.o yüzden delinin bokunu bellediği gibi ermeni-türk kardeşliğini savunmaya gerek yok.ya sev ya terk et arkadaşım bak fatihin torunları kızıyor.*
(bkz: hepimiz ermeniyiz)*
(bkz: armenian lover)
Buyrun benim. Ermenilerin yanında aynı derecede diğer milletleri de seviyorum. Hatta Elfleri de sevmeye niyetliydim ama yazık ki gerçek değilmişler.

"gelsin eksiler" yazıp hedef saptırmak bu olsa gerek, provakatif ırkçı şoven bir entry girip "gelsin eksiler" yazarak, meseleyi "milliyetçilere tahammülleri yok, eksiliyorlar" düzlemine taşımak büyük başarı. Evet tabii, ifade özgürlüğü güzel şey canım. kimseye de hakaret yok tanımda zaten.
(bkz: hrant ın ülkesine hoşgeldiniz/#6274764)
(bkz: ermenifili)
(bkz: nekrofili)
adı üstünde ermeni neresi sevilir.

not: madem eksi modası var bende isterim.
1915 olaylarını başlatan ve müslümanları katleden,hocalıda Azerileri katleden, ders kitaplarında doğu anadoluyu batı ermenistan olarak gören ve eğitim sistemlerini tamamen Türk düşmanlığı üzerine kuran ırkçı ermenilerden daha çok ırkçı deyiliz. sadece milliyetçiyiz.
taksimde soykırımı tanıyalım diye götlerini yırtarlar.
adları ahmet mehmet olsa da çoğunun kökeni zaten ermenidir tiplerinden o saniye anlaşılır.
bazı orospu çocuklarına dert olur.
analarını ermenilerin siktiklerince düşman olur bu orospu çocukları onlara.
sıradan insanlardır. insanı insan olduğu için sevebilirler. özel bağlamda sırf ermeni olduğu için sevenler varsa da bu onların bileceği iştir.