bugün

Beyfendiliğidir. Herkes tarafından bilinen ve kişiliği le takdir gören erkek her zaman kazanır.
Sarı ya da kumral saçları, renkli gözleridir. Bir de uzun kolları, bacakları ve geniş omuzları var *
Sen erkeğin güzel kalp taşımasına hayatta inanmazsın yeme bizi şimdi.
Aşık mı oldun yoksa Ahdhdh.
kalçası, omzu, boynu, kolları, gülüşü, gözleri falan neyse de, temiz kalplisine ve karakterlisine paha biçilemezz..
Beyindir.
Poposudur tabii ki.
Tanıdıklarımın çoğunda efsane göt var allahtan erkeklerin çoğu bu durumun farkında değil:d
Sevdiğine bakarkenki gözleridir efenim. O gözler ki derinlerinde sevdiğini öyle bir anlatır ki kelimelerle tarifi mümkün değil.

Tatlı bir adamın gözlerinde sevildiğini görmenin tarifi yok...
seven kadına göre değişir.
güzel kalbidir, adamlığıdır.
Kılsız göğsü.
Penisidir güzelse.

Benimkini gören kadınlar öyle dediler.

Ama bana kalırsa yüz.
Göğüstür zira hacimli sert olmasi karşı cinse kendisinden farklı olduğu hissini uyandirirken kalp ritmini duyuyor olusu duygusal bir yön ve kafasini yaslayabilecegi dizlerden sonra bir başka güzel yerdir.
sırt ve omuz, güzelse. bir de sakal.
göbüşü.
Güzel bakan gözleri.
yüreğinin sıcaklığını hissettiren seven, güven veren elleri ve boynu.
eşcinsel fantazileri olan erkek sözlükçüler kaşınıyor.
Köprücük kemiği, omuzları, saçları.
eğilirken saklayamadığı tesisatçı çatalıdır.
Kimine göre parası, kimine göre yat katları, kimine göre kalbi, kimine göre sevgisi. Hayat işte.
arabasıdır. audi a7'si varsa fazlası istenmez.
Bazıları eller demiş. Bakıyorum benim eller fırıncı küreği gibi. kadınların ideal el tanımı nasıl?

Not: Elime kimse iltifat etmedi amk. Daha çok oha amk kerpeten gibi, kurek gibi gibi şeulere maruz kaldı zavallıcık. Ayak no: 45 hhahahag
tartışmasız adonistir. adonisi olmayan sözlük erkekleri lütfen şu köşede kendi kendinize ölünüz.
temiz, tıraşlı, natürel kesilmiş ensesidir.
Köprücük kemikleri ve çene kasları.