bugün

Genis omuzlu olmasi.
Porsche villa patronluk kas adonis güzel gözler kirli sakal esmer tene renkli göz anlatırken kıyamadığım seksi erkek durun kendime geleyim.
üzerimde topladığım tüm unsurlardır.

beni model olarak kullanabilirsiniz. *
güzel bir ses tonu, kirli sakal, bir de güzel kahverengi gözler.
35 yasindan sonraki tum bekar kadinlar için ; ziki olmasi.
Adonis,adonis,adonis.
Uzun boy, geniş omuz, temiz ve sağlıklı bir vücut (el, yüz, diş, tırnaklar vs. Dahil)

Doğanın kuralları budur. Bu özellikler erkekte güçlü, sağlıklı ve temiz bir imaj bırakır.
Seksi olmaması ve tüysüz olması .
Bel gamzesi. Omuzlari. Kol damarlari. Bakislari. Agzi. Burnu. Beli. Nefes alması.
jean spor bir gömlek spor bir ceket spor ayakkabı ve tabi bakımlı olması şart parfüm kokusu 10 metre öteden gelmeli eller tırnaklar falanda önemli bazı erkeklerin tırnakları yamuk yumuk hiç hoş gözükmüyor saçlarda yapılı olmalı dişler çok önemli mutlaka fırçalamalı ee bakımlı bir erkek seksi bir erkektir kasları unutmamak gerek ??
Omuz gamzesi hadi bakalım.
kızın ona aşık olması.
net.
Erkek olması.
umursamaz tavırlar , hafif maço ve kendine güvenmek sanırım yani beni böyle özetlemek doğru olacaktır.
Oturduğunda doksan derece olan bacakları. Genelde uzun boylularda daha bir seksi duruyor.
sümüğünü çıkartıp masanın altına yapıştırması. ben öyle yapıyorum, kızlar eriyor resmen. ulu orta organzm olmamak için kaçışıyorlar.

edir. organmz ne amk, orgazm.
kadının aşkı.
kadının kendisini seksi hissetmesi.

her şey kadında bitiyor.
Poposu.
cüzdanı.
Kol kası. Dudak, dişler.
kemeri ve kemerini çözerkenki metallerin çıkardığı ses. Tahrik edici, yoldan çıkartıcı.
kerem bürsin.
Sigara. En azından benim için.
para resmi koyan var, şaka mısınız oğlum siz? 30 gün vadeli çek yazsa neyse.

(bkz: çek seven qızlar eqlesin)
gelmiş yine başlık altı " kadın para sever " duyarı ahahah.