bugün

zavallılık belirtisidir.

kadın seviyordur, çok aşıktır şeklinde savunmalar getirilebilir. ancak kadın veya erkek, cinsiyet farketmeksizin kendisiyle evlenmek istemeyen, ilişki yaşamak istemeyen birini böyle bir yöntemle ikna/mecbur etmeye çabalıyorsa kesinlikle zavallıdır.
Erkeğin muhtemelen şapa oturacağı durumdur.
tom riddle'ın annesinin yaptığı eylemdir.

voldemort'un annesi bu yolu izlemiştir. tabi ki yakışıklı tom riddle'ı elinde tutamamıştır. bu sırada aşk iksirini de vermeyi kesmiştir.

sonra ortaya voldemort gibi kral bir eleman çıkmıştır.

öl de ölelim vur de vuralım lordumuz.
sarhoş olmuş bir erkeği evlenmeye ikna etmek çok kolaydır. (bkz: demet akalın)
kızlarla yeni yeni ilişkiye girdiğim zamanlarda korktuğum şeydi.prezervatifi poşete koyup yanımda götürmüştüm birkere çöpten alır filan diye çok şükür olmadı öyle bişey.
evlenmek istemeyen ve hovarda erkeklere kapak olması için yapılması itinayla yapılması gereken harekettir.
ne hamile kalmak ne de hamile olduğu yalanını söylemek hiç bir işe yaramaz. buna tevessül edecek olan kadınla birlikte olmuş erkek genelde bu numaraları yemez. yok eğer kadın gerçekten hamile ise ya kendi başına büyütmek zorundadır o çocuğu ya da kürtaj olmak. erkeğin burada kadına yapacağı tek yardım, eğer kadın kürtaj olmaya karar verirse, para vermektir. hepsi bu.
Rezilliktir. Aklını fikrini kendi bulsun.
ucuz insan düşüncesi. ıyy igrendim.
peki erkekler evliliğe ikna etmek için ne yapsinlar dedirten durum.
Saçma bir düşüncedir .
Neden kizlarin evlilige bu kadar duskun oldugunu hep merak ettim.
Herşeyi Göze almış orospudur efenim. Korkulur.