bugün

Benim ailemden bir canı aldı pkk. işte o zaman o barış ve kardeşlik yalanlarının nasıl size boş göründüğünü anlarsınız.
Halklarımız kelimesi bile oy vermemek için bir sebepken sen neyin kafasındasın dedirten başlık.
görsel
görsel
Hdp pkk'nın takım elbise giymiş halidir.
ölen her tabutta akp payı var diyerek hdpye oy vermek akıl dışıdır. k oyum hdp ye.
kandan beslenmiyormuş haspam. kendi mitingini patlatan, sırtını pkkya dayayan orospular hangi partinin üyesiydi acaba?
Demek vatan hainisin.
Tebrikler.
beyaz toroslarla evlerinden alınmaları gereken terör örgütünün sözlük yapılanması üyelerini görmemizi sağlamış başlık.
kendi başlığını uplamaya çalışan embesil beyanatı.

sırf baştaki adam gitsin diye terörist bi yapılanmanın, siyasi uzantasına oy verecek kadar gerizekalılar var mı merak ediyorum.

yazıktır, günahtır, ayıptır.

hdp = pkk bunu herkes biliyor ancak ak parti ve tayyip erdoğan düşmanı olanlar ak parti ve tayyip gitsin de kim gelirse gelsin mantığında,

mantığınıza sokayım sizin, hdp yı barış elçisi sananlar, türkiye'yi yükseltecek sananlar, hiç bir zaman bu istekleriniz yerine gelmeyecek.

ulan ne verdiniz de ne istiyorsunuz ?
tüm akplilerin temennisi.
apo'yu hdp'den daha fazla sahiplendi adamlar nasıl olsa.
(bkz: yetmez ama hayır)
(bkz: donuz butonunun faydaları)
Orospu çocukluğunuz payidar kalacaktır.
Yağlı sivilce gibi seçim yaklaşınca pürttüler yine.

Bizim millet tükürdüğünü yalamıyor sırf bu yüzden teröristler mecliste kalmaya devam edecek.
(bkz: koyum hdpye)
Vermiyoruz canım, vermiyoruz gülüm.

Ne hedepeye ne akepeye oy falan vermiyoruz.
hdp ye oy vermek vatan hainliğidir orası net. peki akp ye oy vermek vatan sevgisi midir? 7 hazirandan sonra ne oldu birden? 4 senede verdiğimiz şehit sayısını 2 ayda verdik. analar ağlamıyor bak sesinizi çıkarmayın diyorlardı çözüm sürecinde, sürece karşı gelenlere yani bizlere vatan haini diyorlardı. akp bu zamana kadar biz yaptık oldu, olmazsa yanılmışız diyorlar. ya böyle bir şey mi var hiç mi kimse yargılama yapmıyor kafasında. bana göre hdp ye oy vermek ne ise akp ye oy vermekte odur.
bebek katiline oy verenin Allah (c.c) cehenneminin kör çukurlarına atsın. oyum MHP'ye.
%12 aldılar diye götleri kalktı kalan %88 o götü indirmesini bilir rahat olun siz.

hele şu suriye de rejim bir otursun, hele ırak kürdistanına resmiyet verilsin. sınırlar kontrolde olsun o zaman , şimdi katliam var zırvalıklarını mumla arayacaksınız. ya sev ya terket ister ırağa ister suriyeye ister sizi görünce bok görmüş gibi bakan yaladığınız avrupaya..
Seçime giderken vatan sevgisini, birlik bilincini arkasında bırakmış kişi eylemi. Bu millete bunun hesabı nasıl verirler, şehit ailelerinin akan gözyaşlarının yaşattığı vicdan azabıyla nasıl yaşarlar bilmiyorum.
HDP'ye oy veren vatan hainidir net!
şu başlığa yazıp yazıp da başa getirip durmayın amk. Bu son olsun.
görsel
götçü götveren beyanı.