bugün

yaklaşık olarak her tür erkeğinin içinde bulunduğu durumdur. tavladıktan sonra ilgi olayını bitirmesi ile kızların erkeklere olan güvenini sarsmalarına neden olurlar. , elde ettikten sonra bütün ilgi alakayı keser, hatta kızı kendisine kör kütük aşık eder ve peşinden süründürür. ilahi adalet olacak ki bu erkekler gerçekten hoşlandıkları kızlar tarafından bir türlü kabul edilmez. çünkü hoşlanmış olduğu kıza daha önceden kendisi gibi bir erkek bulaşmıştır. sütten ağzı yanan kızımız yoğurdu üfleyerek yemektedir.
verir ilgiyi verir ilgiyi sonra kizi ayarlar birden keser ilgiyi surundurur kizi. kizlar kanmayin uyanik olun biraz.
tavlayana kadar değil boşalana kadardır. kızlar bunu hep yanlış anlıyor aq. aşık da oldunuz mu bari?
gerizekalı vicdansız, ahlaksız, şerefsiz, orospu çocukları olmasındandır.

lan gavat, lan amın evladı, madem geri vitese alır gibi kendini çekeceksin niye karşındak kadının vaktini, duygularını çalışıyorsun! diyebilir karşısındaki birisi mesela.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı demekle alakalıdır. tecrübeli erkek de bilir ki kadın kısmı ilgi gördükçe şımarır ilgiden bunalır zamanla. bu yüzden sallamaz moduna girer. kadın da ilgisini çekeceğim diye didinir durur. işte böyle.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı denir unuttunuz mu?
gece nöbete kaldığında ( polisti adı batasıca) sabaha kadar ben uyurken her saat başı özledim yazıp gönderirdi. yarım saat görebilmek için ısrar ederdi. sonra noldu bizim saf salak kızın ( bu da ben oluyorum ) gözünü boyadıktan evet dedirttikten sonra paşamızı haftada.bir zor görür olduk. yarım saat görmek için gelen adamın ayağına gider olduk. özetle kızlar bu ilgi olayı bitmesin istiyorsanız aşkınızdan ölseniz de ulaşılmazı oynayacaksınız.
gavatlıklarıyla alakalıdır. hayatını bir deliğe adamış insanları lütfen tespit edin ve hayatınızdan çıkarın. öldürseniz de olur.
(bkz: doğrudur)
adam nirvanaya ulaşmış daha ne yapsın .