bugün

hepinizin götü neden havalarda ?
Efsaneye göre : erkekler sez icin 1 haz (istek) duyuyorsa kadınlar 9 haz (istek) duyarlarmış. Buna karşın kadınlarda sabır kat sayısı 9 ken erkeklerde 1 imiş.

Öylemi?
Genellemelere fazla takılıp kendinizi birşey saymanız niye ?
neden bana asik oluyosunuz?
tanışalı baya bir yıl olmasına rağmen, bir aşkın gerçekleşme ihtimali nedir?
neden gitmeyeceğim diye söz verip önce siz gidersiniz?
birçok erkeğin burda gereksizçe abuk subuk sorularina bayanlarin neden cevap vereceğini düşünür dururum. yada şöyle etik olmayan bir teklifte bulunsam yada soruyu soracağınız kızlar bunu annene sorabilir misin derse erkek ne cevap verebilir ? gerzekçe sorular yerine arkadaşlığınızın boyutuna göre beraber olduğunuz kişiye böyle soru önergileri sunsanız daha medenice olmaz mi ? neyin peşindesiniz ?
(bkz: Siz de anket doldurmayı sever misiniz)
davranışlarınız neden sürekli değişiyor, bi gün çok iyiken ikinci gün çok acayip davranıyonuz nedenini çok merak ediyorum?
ruh haliniz neden her gün değişmek zorunda ?

birde dişinizde maydonoz unutup kahkaha attınız mi hiç biraz alakasız oldu ama merak ettim.
vücuda oturan kıyafetleri nasıl giyiyorsunuz rahatsız etmiyor mu. mesela tayt dar pantolon vs.
-"ben parasına bakmıyorum" diyorsunuz, kaçınız bir sokak çocuğuna aşık oldunuz?
-maximum bir saniye içinde bir kadını nasıl baştan aşağı süzebiliyorsunuz?
-regl olduğunuzda neden anamızı ağlatıyorsunuz? bizim suçumuz ne?
-hepiniz aynı giyiniyorsunuz bunu geçtim, neden hepiniz benzer tweetler atıp, benzer fotoğraflar paylaşıyorsunuz?
-çiğköfte krizine girenleriniz var. neden?
-volkan demirel'i cidden yakışıklı buluyor musunuz? cevabınız evet ise bir doktora göründünüz mü?

ciddili, geyiksiz, net cevap bekliyorum.
Annelerinizin yokluk içinde bile kara günler için sakladığı para birikimi varken, neden sizlerin en insaflısında 30 çift ayakkabı var?

not: çoğunluğunuz böyle. olmayanları tenzih ederim.
ablacım ağlarken neden hep ağzınızı ellerinizle kapatıyorsunuz ?
neden korkuyorsunuz begeniyorsaniz teklif edin söyleyin diyorsunuzda anca lafta. soyledikten sonra neden tepkiniz değişiyor ? bakışıniz konusmaniz ?
Avcum kadar etegi giyip bide açılmasın diye neden toplamaya calisiyosunuz ? Amaç baktirmak mi yoksa kendi egonuzu mu tatmin ediyosunuz ?
Şunu merak ediyorum, ped taktığınızda sesini, hışırdamasını cidden duymuyor musunuz?
How ya doin'?
(bkz: joey tribbiani)
2+1-3/4.5
Her turlu sıgara ıctıgımız ıcın sorun olmuyor.
eninde sonunda birine verecek birinin altına yatacak olmanıza rağmen nedir bu havalar.
Niye bu kadar soru biriktirdiniz? (erkeklere sözüm)
Dizginlerin sizde olması şart mı ?
Yada hangi koşullarla karşı tarafa verirsiniz ?
Sakız çiğnerken merdiven çıkabiluyo musunuz ?
niye normal değilsiniz? içinizde bin bir tane yalan dolan,içten yanmalı motor gibi davranmak neyin nesi?