bugün

Erkeklerin fırıl fırıl kıvırdığını gördüğümüz konuşmalardır.

"Genellikle iş ve ekonomi" demişler ağzımla gülemedim yine.
Oturup bal gibi karı kız muhabbeti de yapıyorsunuz dedikodu da.
Bari bunu itiraf ederken erkek olun.
Messi insan değil bak ronaldo unhuman diyorum moruq.
iyi geceler serdar abi.
Kök hücre araştırmaları, antimadde ile maddenin çarpışması, kübist yaklaşımla içsel duyumların dışa vurumu, sürrealist imgelemlerin içindeki tasavvufi yansımaları...
işyerinde dedikodu yapıp onun bunun arkasından konuşan, tenezzül edip günaydın bile demediğiniz erkeğimsi kancık tipleri saymazsak, normal arkadaş ortamında makara kukara ve geyikten ibarettir.
karı kız ve araba muhabbeti yapanlarla iletişim kurmuyorum,

futbol, siyaset, hayatın gidişatı, gelecek planları.
Kızların merak ettikleri konulardır.

Öğrenemeyeceksiniz, sır gibi saklıyoruz.
Genelini bilemeyeceğim fakat biz kendi aramızda; siyaset, futbol (son iki senedir çok az), kadın, spor ve alkolün pahalılığı hakkında konuşuyoruz. Çok tercih etmesekte bazen iş hakkinda konuştuğumuz da oluyor.
Sizi bilmem de biz genelde, söylendiği gibi iş ve ekonomi konuşuyoruz.
Tabi bu sohbetler forex yatırımı, kâr getiren gayrimenkul bölgeleri, bu ay en kazançlı yol altın mı-dolar mı? Olmuyor.

Daha çok amına koyayım böyle işin, gene gece vardiyası geldi amk, mesai yazdı orozbu çocukları, kazandığımız üç kuruş, zaten bira 11.25 oldu amk, sayısaldan da bir bok çıkmıyor zaten, ülkeyi sikti attı amk yobazları şeklinde ilerliyor.
erkeklerin arasında kalması gereken konuşmalardır kimseyi ilgilendirmez.
bilim, ilim, teknoloji, sanat, tarih, genel kültür gibi konulardır.

görsel

görsel

görsel
-çözüm var mı kanka?
+bir kere de "ayarladık gelin" desene lan!
genellikle kız muhabbeti futbol falan arada siyasette konuşuyoruz tabi.
araba, iş, ekonomi, siyaset, kız meseleleri.
kendi hayatım için; son dönemde iş hayatının ve evliliğin oldukça konuşulduğu sohbetlerdir. özellikle üniversite arkadaşlarımın sırayla evlilik tecrübesini yaşamaya başlamasıyla değişimler hakkında çok konuşuyoruz. bu dönemden önce daha çok genel olarak kadınlar, oyunlar, frp gibi şeylerden bahsederdik.
Olum dolar çok arttı napacaz la?
Olum markette her boka zam gelmiş.
Kanka bir kız gördüm varya süt süt.
siyasi ve entellektüel şeyleri konuşacak değiliz heralde
öküz gibi karı kız konuşuyoruz.
hayvan gibi konuyu enine boyuna kadar tartışıyoruz.
çok fazla, çok farklı şeyler olsa da açık ara en sık yapılan eylem koymaktır.

erkek ortamında sürekli koyulur, bunun gencinde de böyle yaşlısında da.
futbol,karı kız ve siyaset.
Her türlü konuşmayı yaparlar yalnız seviştiği kadını ve içtiği içkiyi anlatan adam adam değildir. derhal sohbeti kesip yol vermek gerekir. Diğer türlüsü Her türlü pislik beklenir o tarz kişilerden.
araba
spor
siyaset
iş-güç
planlanan hayat
az da olsa sağlık
v.s şeklinde uzayan listedir.
Geçenlerde yolda yürüyorum. Yanda kafe gibi bir yerin önünde oturmuşlar bir masaya konuşuyorlar. Abi geçen bir bayanla tanıştım internetten falan .gerisini duymadım tabi yoldan geçtiğim için. Tahmin ediyorum muhabbetleri bu yöndedir. Bir de futbol konuşuyorlar. Yaşları daha büyük olanlar ekonomi ,siyaset konuşuyorduk. Bence böyle.
arkadaslarinin dedikodusu disinda hersey.
arabalar ve nataşalar başka birşey yok.
siyaset

para

en son sevişilen kızlar ve meslekleri.
siyaset,futbol ve seks. ama hepsi yüzeysel. asla samimiyet yok.