bugün

boş boş gözlerine bakmak(!)
belki biraz kıroca ama bıyık büktürmek de bir hoşlanma belirtisidir.
(bkz: erkeklerin boşalma belirtileri)
serbest çağrışım.*
bir bahane bulup cep telefonu numaranızı kendi telefonlarına kaydetmeleri ve 15 dakika sonra ilk mesajı almanız.
elini saçlarına götürüp saçlarını karıştırır gibi yapmak ve bu sırada yüzüne çarpık bir gülümseme oturtup yandan yandan bakarak "nelerden hoşlanırsın" tarzında bir muhabbet açmak.
aşkından saçlarına bir günde aklar düşmesi.
(bkz: çok sevdim be abiii)
pipide böyle acayip bieşyler olur.

anneeeeeee !!!
karşısındaki kıza, bir bebeğe bakar gibi, boş ama severek bakarak.
Kızın kendi ile ilgili anlattığı herşeye "ben de" demeleri. Örnek:
1) Kız: Ben hep Tess Gerritsen okurum.
Erkek: Yaa gerçekten mi? Ben de çok severim o yazarı. (Kız bir sorsa kitaplarından birini mal gibi kalacaktır).
2) Kız: Ben inekleri ve tavukları çok sevimli bulurum.
Erkek: inanmıyorum, aynen ya ben de (o sırada akıldan geçen şey: "hele bir de çevirmesi olursa hiç hayır demem" olur)
Daha da ileri gitmiş saçmalama türüne örnek: Kız artık anlamıştır olayı.
Kız: Ayda bir ağda yapıyorum ben.
Erkek: Hadi be, ben de yapıyorum çam sakızıyla (annesi kesin çam sakızı kullanıyordur). Sonra ne mi olur, yalancı çıkmamak için 10 günde bir bacaklar tıraşlanır.
sakarlık diz boyu kırıp dökersin herseyi. sacmalarsın bir birinden anlamsız cümleler sarf edersin ya sempatik olursun yada iticibulunursun. işte tam orda ya kazanırsın yada kaybedersin..
(bkz: erkeklerde göte kilitlenme)
anlamsız bir cırpınış hali.
(bkz: sertleşme sorunu) *
köpek gibi kıskanç olurlar.
(bkz: kaçma isteği)
sonunda
(bkz: kızı kaybetme ile yüzleşme)
Gereksiz bir yerde, beklenmedik bir zamanda sana hesap sorar. Senden sorumluluk bekler... Ilgi gostermek zorunda oldugunun sorumlulugu. Kendisi bunu yapmaktadir cunku.
ilgilenmiyomus gibi yapar ama arkandan her tanıdıgına seni sorar. damarına basar,delirtir. ilginç yaklasımları var bu konuda. dikkat etmezsen seni sizofren eder. nevrotik bir basagrısı olarak haytında yer eder.
kıskanmak yanına hangi erkek gelirse gelsin kıskanmak,sürekli onunla olmak istemek. hatta köpeği gibi oluyor bazen insan.
kızla konusabilmek için mümkün olan her fırsatı değerlendirir, hatta en olmadık durumlardan sorular çıkartır, iletim kurmaya çalışırlar. birazcık da şapşallaşırlar, ama çok masum bi şapşallıktır o. kızların da karşı tarafta ilk ilgisini çeken ve tatlı görünen durum budur.
eğer ikiside okuyor ise ;

erkek:hıım ,şey naber xx ?
kız:iyiyim xy . senden naber ?
erkek:iyilik işte, şeyyy benim matematik notlarım eksik de senin tam ise alabilir miyim?
kız:hay allah benimde eksik ya !
erkek:hassiktir .
kız:efendim.
erkek:şey diyorum ,benim edebiyat notlarımda eksik onu versen.

evet en çok denenen yöntem budur.ya kesin sonuç verir yada kızın jeton köşeli ise böyle sürüp gider.
Ölümüne kıskançlık krizleri..Dövcem lan şunları-bıraksınlar benim kızı.
(senin kız?)
Arkadaşlarının kulaklarının hoşlandığı kzıın ismiyle dolması.Yeter ulan derler adama.
Kız nerde dolanıyosa ordadır.
En sonunda gidip açık açık söylerler!(işte bunu seviyorum)
(bkz: omuzuna yumruk atmak)
31 çekmektir.
hoşlanılan kızın kankasına bi sevgi aşılanır.o onu ayarlar,pat ! sevgililer.
görerek bakmaları anlatılanı dinlemiyormuş hissi veren izleyişleri.