bugün

sınırsız sekstir.
bir kelime olarak, hatun kişisini yatağa atmak için bahane olarak kullanılabilmesi.
bedava sekstir. gerçi hiçbir zaman bedavaya gelmez de neyse.
benim şuana kadar gördüğüm, erkeklerin sadece evlilikte değil, hayatın tümünde beklentileri karşılaması gerektiğidir. beklenti de neymiş efendim. erkek adam bekler mi? erkek adam hep çalışmak zorunda, hep başarmak zorunda, hep karşılık vermek zorunda. en azından hemcinsleri içerisindeki o yarışa dahil olmak zorundadır. o zamanda ortada bir beklentiden çok sadece, huzur arama veya rahatlama amacının önü açılıyor.
*ücretsiz seks**
*eğlenceli bir hayat.*
*akşam eve geldiğinde seni karşılayacak çocuklar. *
*tertipsiz hayatın düzene girmesi. *
*telefon açıp ''ne pişirdin'' diye sormak için. * *
iyi bir arkadaş olsun . Gerek cinsel , gerek sosyal alanda bana yardımcı olmalı , günlük yaşantıyı kolaylaştırmalı . Eşini sadece bankamatik olarak görmemeli .
Huzurun aşka göz kırptığı gecelerde ona ve sana benzeyen parçalara bakarak hayat bulmak bir minik parça için büyük yaşama isteği duymak. Sıcak yemek, sıcak ev, sıcak eş, sıcak seks, sıcak çocuklar. . Bir erkeğin bir evlilikten beklentisi tek kelime ile sıcaktır. Üşüyorum diyen hatunun ayaklarını bacakları arasında ısıtmaktır belki de evlilik. Evlilik belki bir erkek için yolda yürürken iki elinin de dolu olması ama hatunun öteki eli tutanı kıskanmamasıdır.
çocuktur.
mücver yemek.
evlilik amacındaki önceliği seks olan veya "sevdiğim kadın evlenmeden ilişkiye girmiyor" mantığındaki adamın beynine oksijen gitmiyordur eğer gidiyor ise beynini zikeyim o nasıl bir ultra abazalıktır nasıl bir high-end cinsel açlıktır.
2 + 2 = 5 eşitliğinin sağlanmasıdır efendim. ekstra bir şeyler katmalı evlilik insan hayatına. sadeleştirilememeli.
şahsım adına;
gün içerisinde işte yaşadığım iyi yada kötü her şeyi bana unutturacak huyu güzel, yüzü güzel bir eş.
dünyalar tatlısı çocuklar.
gerisi benim işim. onları mutlu etmek de bana kalmış.
Huzur ve sadakat.
beklentileri yerine getirebilmek.
genel olarak bakıyorum bedava seks sınırsız seks yazılmış.

ergenlik ne zor şey. evlenince bedava sınırsız seks olduğunu düşünen genç kardeşlerim. bir delik tıkayıp götünüze on delik açılınca bedava neymiş görürsünüz. bu hayalle evlenicekseniz boşa uğraşmayın. kadın her daim para bekler akşam güzel bir gece geçirirsin sabah çıkarken aşkım para versene tuz bitti yağ bitti gaz bitti vs.

hayat kadını ile olmak daha karlıdır bundan emin olabilirsiniz.
Seks
yemek
bedavaya temizlik.
görsel
Bedava sevişecek dişi .
düzenli ilişki, güzel yapılan yemek, çoçuk bakmak evi yapmak ama erkeklerde icraat sıfır, hayalle kalır.
Sadakat,huzur ve aşk.Gerisini ben tamamlarım...
havuçlu tarçınlı kek , yaprak sarması , içli köfte
dininin yarısını kurtarmak
sevdiği biriyle hayatı paylaşmak
hayırlı nesiller yetiştirmek.
her hafta mangal yapmama laf etmeyecek bir eş istiyorum, çok mu?
gerisi zaten hallolur ama mangal en önemlisi.
iyi vakit geçirmek ve hoş bir birliktelik ama bunun olmayacağını zamanla anlıyor insan. insan bir kuru ekmeğe bile razı gönüller hoş olsa ama... neyse... her şeyi gözünden kaçırmayan ufak şeyleri büyüten insanla hoş zaman geçirmeyi beklemek beyhude... apis arasi için evlilikte olmaz zaten kimse kimseyi kandirmasin.
-günlük taze yemek
-ütü yaparsa iyi olur
-gerisi bildiğiniz gibi işte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar