bugün

kibirli olmaları, diğer insanları küçük görüp aşağılamaları ve düşünmeden konuşmalarıdır.
(bkz: türk kızı sakso çektiği halde beğenmeyen erkek)
am için her şeyi satıp, sonra arkadaşım demesi. böylelerini dişi köpek için bile satarım.
Bir kız için diğer arkadaslarindan vazgecebilmeleri. Bu kadar ayran gönüllü olmayın lan.
o kadar var ki amk, hangisini yazayım. bana en iğrenç geleni, birlikte olduğu kız hakkında, şöyle siktim böyle becerdim diye yavşaklık yapmaları. ulan göt! biri senin kardeşini becerip orda burda anlatsa hoşuna gider mi? o özel lan, azıcık haysiyetiniz karakteriniz olsun piç kuruları!
bi mesele olduğunda peşine ne kadar adam varsa takıp gelen sonra da erkeğim diye dolaşan tipler.
el kol hareketleri yapıp, ukala ukala konuşması. herşeyi ballandıra ballandıra anlatması, eski sevgililerini söyle yaptım böyle yaptım tarzı konuşması. sonra dövdün mü dövdü oluyor adı. bu daha uzar gider ya neyse ...
Sokaktaki kızlara laf atmak, kötü gözle bakmak.
Bir erkek olarak şerefsizlere, namussuzlara tahammülüm yok.
güneş gözlüğünü her ışık şiddetinde kullanmaları. mağaraya girseler bile kullanır bu denyolar.
Yere tükürmeleridir. Bir insan anca bu kadar itici olabilir.
kız görünce hemen satmaları. hele sevgili yapınca arkadaşları ile ilişkiyi kesen erkekler var.
Merak edilendir. Mesela sizden daha popiler olabilmeleri?
sevgilim olan kıza arkadaş ayağıyla yakın davranmaları. Adamın ümüğünü sıkarım. sen kimsin de benim sevgilimle kanka oluyorsun lavuk ?

Bir de sokakta yürürken yanımdaki kıza yiyecek gibi bakmaları. Lan 50 yaşındaki de bakıyor 10 yaşındaki de. Sonra bi bakış atınca öteye dönüyorlar. dönmese hastanelik edicem yani.
Penis büyüklüğü.
borcuna sadık kalmamaları. borcuna sadıklık adamın haslığının ölçütüdür. senden borç alan bi kişi bu borcu sen istemeden getiriyorsa adamdır. unutuyorsa ondan cacık olmaz.
kızlara yavşamak için hemcinsini kötüleyip, aşağılayıp ama aslında aynı davranışları kendisi de aynı bir şekilde yapmaları. ironi ve yavşaklık yapmanın lüzumu yok.
bu başlığı açıp,
kendi bacaklarına sıktıktan sonra kızlardan artı oy beklemeleri.
* * *
yanındaki 3 dk önce gördüğü hatuna hava atıcam diye 10 senelik arkadaşını gömmeye çalışma çabası, birde parayı bulunca DÖT kalkması....
kadınları şımartmaları. öyle ki kafalarına sıçana kadar. bir şeyin usulü var seviyesi var arkadaş kötü örnek oluyorsun, ocak dışısın, kız mız yok sana.
Ota b*ka aynen demeleri.
zaman zaman yumuşaklaşmak, özünde kaba ve hıyarın teki olmasına rağmen karşı cinsin yanında centilmenlik timsali örneği olmak.

çıkarları için rahatça değişmek ve tutarlı olmamak. belirli bir duruşa sahip olmayıp bir gün a dediğine yarın b demek.

benim en çok şaşırdığım ise utanmadan sıkılmak yalan söylemek. yalanı hayatında çok sıradan bir yerde tutmak. gerçekten hayret ediyorum bu duruma.

sosyal medyada ilgi budalalığı yapmak, ön plana çıkmaya çalışmak.

bu listeye daha çook yazılır da ilk birkaç saniyede aklıma gelenler bunlar. insanın az karakterli olun ulan yavşak herifler diye bağırası geliyor.
güzel kız görünce allah sahibine bağışlasın demeleieri.
sakal- kazıtılmış kafa- kara gözlük üçlüsü. mutlaka hasta ruh bunlar.

ayakkabı da sivri burunsa kesin ibne.
adam satma
karı kılıklılık
gereksiz kin, kibir
sikik sokuk konuşmak
ota boka atarlanmak
iddalaşmak, sabır denemek.
gözleri kadınlara çevrili erkeklerin farkında olmadıkları özelliklerdir.