bugün

günlük hayatta çokça yapıldığından canlı yayında sizi rezil edebilecek durumdur.

(bkz: yok artık ebenin amı ali sami)
sinir stres bırakmayan çok yararlı bir aktivite. arkadaşlar arasında küfürleşmeyince mazallah anneye, babaya edilir o içte kalan küfürler aman diyim...
kendilerini rahat hissetmelerinin doğal sonucudur.
(bkz: üçgen şeklinde birbirine takmak)
hiç bitmesin amına koyim, pas at sikerim belanı.
aslında arkadaşa atılan küfürlü mesajın hatuna gitmesi sonucu başlar her şey ya da biter.

+nerdesin mk kaç saat oldu göt?
-la muerte ne dediğinin farkında mısın sen?
+hass.. (hatuna atmışım lan) ya ben o mesajı arkadaşa atıcaktım bitanem kusura bakma.
-bi süre görüşmeyelim.
2.mesaj
+mnı ırzını ziktiğim hatuna attım mesajı yanlışlıkla olum.
-+%&+%&(+'&'
küfür samimiyetin belgesi oldugu için bu durum ortaya çıkar.
--napıyon la yarağam

iyiyim la sen napıyon koduğum... gibi saçma sapan kahvede boşboş oturmaktan beyin amcıklaması geçiriyor olan yurdum insanı diyaloglarıdır.
muhabbetin tadını getiren konuşmalardır. bir noktalama işareti olarak amına koyim var ya, heh işte onun gözünü seveyim ben.
Rahat olmanın verdiği bir davranıştır. Bu haldeyken kızlmarlar yaklaşmamalıdırlar.
olması gereken bişeydir zaten bu. erkek dediğin küfür eder, kendine de yakıştırır.
kim ne derse desin tadı başkadır. telefonu "naber kanka" diye açmak başka, "naber lan sikko" "naber yarram" "çük naber" "dalyarak ibne nabyon" vb. şekillerde açmak bambaşkadır.
+haci kalemini versene
-kalemim senin orospun olsun hacim al.
-kanka, bak yemin ediyorum kız olsam ilk sana verirdim.
+aynen kanka. *
-ama bişey diyeyim mi la yarram?
+de bakam.
-kız olmana gerek yok. ben ayrım yapmam. kadın erkek eşit bende.
+senin dalağını sikerim göt. amacın ne amk!
-şaka yapıyorum lan sakin ol.
genellikle gayet sakin başlar. fırtına öncesi sessizliktir.
bazen de direk "naber yarram" gibi ahlaksız konuşmalarla başlar. ayıptır.
en iyi kafa olunan ortamlarda fark edilir.

kız-erkek içerken:

e: ya geçen bir sigara içtik tatlım acaip eğlendik ya.
k: hadi yaaa kaldı mı hiç?
e :dur canım biraz olcaktı şurada
-...
k: ahahahh(gülme tribine girer)
e: içim bir hoş oldu ya.

erkek erkeğe içerken:

- elimde bir dalga var birader üüüüüff... geçen kamil neler dedi 3 kapak aldı sarı sekiz oldu lavuk.
- siktir lan tatava yapmasanıza o zaman yarraaam sarın da içelim.
- dur sarıyorum, anan sikilcek şimdi.
-...
- yürü boolum matiz oldu enayi.
- amına koyduğum 3. soru (C) mi (A) mı
- ibne cevap versene
- o.ç sana diyorum
- lan gavat sınav bitsin görüşecez senle sikecem seni
+ sikik ben nerden biliyim .....ye bak
- !:!!:!1
abartıldığı kadar değildir. küfür ortamda kızlar varken de ediliyorsa ediliyor yani erkek erkek kalınca hadi beyler hep beraber küfür etmeliyiz moduna girmiyoruz. ama erkek erkeğe edilen muhabbet başka oluyor tabi.

- şu nasıl kanka?

+ oğlum onun meme ucunda kıl var.

- hassiktir.

+ bu çirkinmiş.

- kanka kalçasında dövme var.

+ hadi ya adı neydi onun.
(bkz: küfür ruhun yelpazesidir)
samimiyet göstergesidir. Annenin karıştırılmaması durumunda ciddiye almaya gerek yoktur.
erkek milletinin ikiyuzlu oldugunun gostergesi. kizlarin yaninda sut dokmus kediye donen erkek musvetteleri kendi aralarinda konusurken 180 derece donerler ve birbirlerine etmedikleri kufur kalmaz. insan gibi konusamiyor musunuz?
Kızların aralarındaki küfürleşerek konuşmaları erkeklere o küfürleri yedirir diyorum.
(bkz: 400 adamın birbirine koyması 40 dakika)
kufur etmek kulturdur. sen nasil şey diyorsan agzina sicayim diyorsan amin*koyum da o'dur. atalardan emanettir.bunu koreltmek veya milletin benliginden silmeye calismak yanlis bir soylem olmalidir muhakkak ki.
bir de kiz tavlamak icin kelime haznem var falan diyen elemanciklar var bu dunyada (bkz: sen uc gram *m ugruna uc gram herif olmussun amin*koyum)
(bkz: napıyon la amk salaa Yakın arkadaş itemi lazımdır)