bugün

Kızların canım cicimli hallerinden çok daha samimi. Artniyet yok, olduğu neyse o. Ama kızlar öyle mi? Vıcık vıcık bir bayan olarak diyorum ki dışardan kötü duruyor bayanlar.
insanların annesine babasına sövmesinin nesi samimiyet bilinmez ama yakışmadığı kesindir. En azından aşırısı... insanın kalkıp gidesi gelir yahu.
samimiyet belirtisidir bir erkek diğer erkeğe (seviyeli bir şekilde tabi) ne kadar küfür ederse o kadar seviyordur.
Böyle küfürlü konuşan en az 50 erkek yanımda dolaşa dolaşa zamanla adam oldu.
kro olduklari icindir.

amina koyayimlar, abiler, siktir amklar, gavatlar havada ucusur.

o pis agzinizla bir de annenizi mi opuyorsunuz siz?

bir de suna ayar olurum.

iki de bir abi abi abi diye konusurlar.

abi ne ya? abi ne?

abi demeden konusamiyor musunuz?

konusmayi bile bilmezler. bir de kizlar kezban ehuehuehu diye gezerler ortalikta.

aq bamyalari.
samimiyet adına hususi yapılıyorsa malliktir. tamamen doğal akışında olmalıdır. sayıları diğerine göre fazla olmasa da birde bunun hardcore versiyonları var ana avrat düz giderler. hiç bir şey denmemis gibi umursamazlar birde.
Normaldir hamuğagoyim.
(bkz: napıyon la amk salaa Yakın arkadaş itemi lazımdır)
kufur etmek kulturdur. sen nasil şey diyorsan agzina sicayim diyorsan amin*koyum da o'dur. atalardan emanettir.bunu koreltmek veya milletin benliginden silmeye calismak yanlis bir soylem olmalidir muhakkak ki.
bir de kiz tavlamak icin kelime haznem var falan diyen elemanciklar var bu dunyada (bkz: sen uc gram *m ugruna uc gram herif olmussun amin*koyum)
(bkz: 400 adamın birbirine koyması 40 dakika)
Kızların aralarındaki küfürleşerek konuşmaları erkeklere o küfürleri yedirir diyorum.
erkek milletinin ikiyuzlu oldugunun gostergesi. kizlarin yaninda sut dokmus kediye donen erkek musvetteleri kendi aralarinda konusurken 180 derece donerler ve birbirlerine etmedikleri kufur kalmaz. insan gibi konusamiyor musunuz?
samimiyet göstergesidir. Annenin karıştırılmaması durumunda ciddiye almaya gerek yoktur.
(bkz: küfür ruhun yelpazesidir)
abartıldığı kadar değildir. küfür ortamda kızlar varken de ediliyorsa ediliyor yani erkek erkek kalınca hadi beyler hep beraber küfür etmeliyiz moduna girmiyoruz. ama erkek erkeğe edilen muhabbet başka oluyor tabi.

- şu nasıl kanka?

+ oğlum onun meme ucunda kıl var.

- hassiktir.

+ bu çirkinmiş.

- kanka kalçasında dövme var.

+ hadi ya adı neydi onun.
- amına koyduğum 3. soru (C) mi (A) mı
- ibne cevap versene
- o.ç sana diyorum
- lan gavat sınav bitsin görüşecez senle sikecem seni
+ sikik ben nerden biliyim .....ye bak
- !:!!:!1
en iyi kafa olunan ortamlarda fark edilir.

kız-erkek içerken:

e: ya geçen bir sigara içtik tatlım acaip eğlendik ya.
k: hadi yaaa kaldı mı hiç?
e :dur canım biraz olcaktı şurada
-...
k: ahahahh(gülme tribine girer)
e: içim bir hoş oldu ya.

erkek erkeğe içerken:

- elimde bir dalga var birader üüüüüff... geçen kamil neler dedi 3 kapak aldı sarı sekiz oldu lavuk.
- siktir lan tatava yapmasanıza o zaman yarraaam sarın da içelim.
- dur sarıyorum, anan sikilcek şimdi.
-...
- yürü boolum matiz oldu enayi.
genellikle gayet sakin başlar. fırtına öncesi sessizliktir.
bazen de direk "naber yarram" gibi ahlaksız konuşmalarla başlar. ayıptır.
-kanka, bak yemin ediyorum kız olsam ilk sana verirdim.
+aynen kanka. *
-ama bişey diyeyim mi la yarram?
+de bakam.
-kız olmana gerek yok. ben ayrım yapmam. kadın erkek eşit bende.
+senin dalağını sikerim göt. amacın ne amk!
-şaka yapıyorum lan sakin ol.
+haci kalemini versene
-kalemim senin orospun olsun hacim al.
kim ne derse desin tadı başkadır. telefonu "naber kanka" diye açmak başka, "naber lan sikko" "naber yarram" "çük naber" "dalyarak ibne nabyon" vb. şekillerde açmak bambaşkadır.
olması gereken bişeydir zaten bu. erkek dediğin küfür eder, kendine de yakıştırır.
Rahat olmanın verdiği bir davranıştır. Bu haldeyken kızlmarlar yaklaşmamalıdırlar.
muhabbetin tadını getiren konuşmalardır. bir noktalama işareti olarak amına koyim var ya, heh işte onun gözünü seveyim ben.
--napıyon la yarağam

iyiyim la sen napıyon koduğum... gibi saçma sapan kahvede boşboş oturmaktan beyin amcıklaması geçiriyor olan yurdum insanı diyaloglarıdır.