bugün

kendinden emin ve zeki olmalılarıdır. kendinden eminlik ukalalıkla uzaktan yakından ilişkili olmadığına göre hazımsız olmamalarıdır da dolayısıyla. bir de aldığı maaşla bağımsız olarak kadınlarca etkileyici gelen mesleklerden birine sahip olmak ve o meslekte başarılı sayılmak erkeği müthiş seksi yapar nedense. görüldüğü üzere kadınları seksi yapan a*-g*t-meme üçlüsüne paralellikleri yoktur.
bir erkek banka hesabındaki miktar kadar seksidir. itiraf edin bunu, boşuna eveleyip gevelemeyin.
beyaz ten-siyah saç kombinasyonudur. bir de çıkık bir adem elması varsa dadından yinmez.**
fakirlik.
bilgisinden önce zekası
yavşaklığı değil ciddi duruşu
cüzdanına değil kendine güveni
parfümü değil ten kokusu
bakışı önce öz bakımı
sevgisini kıskanarak değil gurur duyarak göstermesi ve daha bir çok doğru bilinen yanlışları sıralanabilir.
bakımlı yumuşacık eller, güzel bir ten kokusu, etkileyici ve akıcı bir konuşma tarzı.
kirli sakal.
(bkz: adem elması)
http://inciswf.com/1284997324.swf
hiç anlamıyorum ama bi yerde okumuştum kalçalara çok önem veriyorlarmış kim kimi şey edecek anlamadım.
--spoiler--
erkeğin dekoltesi cüzdanıdır ne kadar acarsa o kadar ilgi görür.
--spoiler--
fiziksel olarak; gamzeler.
ama asıl olarak, zeka dır.
(bkz: bmw)
(bkz: maurice lacrois)
(bkz: prada)
kesinlikle özgüven, dozunda bi ego ve biraz da zekice küstahlık.
göbeğinde pamuk olmaması.
(bkz: biscolata)
anlamadığım olay ne biliyor musunuz sayın sözlük yazarları?

kadınların ağzında devamlı bir "zeka" lafı dolanıp duruyor. sonra bu detaya uyan bir erkeği seksi buluyorlar, kendilerini "çok kolay bir şekilde" seksi gösteriyorlar ve <caps>bam!</caps> ortaya bir ilişki çıkıyor.

sonra bu zeki -ve genellikle düşünceli- erkeği olduğu gibi kabul edemedikleri için yine aynı efektle (<caps>bam!</caps>) terkediyorlar.

aradan biraz zaman geçiyor:

başlık: erkekleri seksi yapan detaylar
kadın yazarın entry'si: dış görünüşü de önemlidir ama aslında zeka.
kadın yazarın entry'sinin düzenlenmiş hali: kesinlikle zeka.

(bkz: not sure if trolling or stupid)
zeka, espri anlayışı, müzik zevki, karakteri, yakışıklılığı ve kas yoğunluğudur efenim. evet, hepsi birdendir.
uzun ve kalın parmaklar. *
dik ve geniş omuzlar.
kirli sakal.
hafif kemerli burun.
birde güzel dudaklar.
tuhaftır, burada bulunan bundan önceki 1749 girdinin büyük çoğunluğunda

"et kemik" tanımlaması yapılmış. Aman efendim saçı kara olsun, burnu yeşil olsun, kulağı iyi görsün.. falan filan.

görünen o ki millet boyun posun, kalıbın, etin kemiğin, ruhun kılıfının sevdalısı olmuş.

sonra "sorar durursunuz biz niye anlaşamıyoruz" diye..
Niye olacak, adamın kadının ruhuna, kişiliğine, karakterine sıra gelmemiş ki kaşından gözünden..
kızları siklememsi onu yeterince çekici yapar.
Ulaşılmaz olması onu en çekici yapan detaydır zira hangimizin zamanında ulaşılmaz bir sevdiği olmadı ki..
puccanın dediği gibi, dünyanın en çekici erkeği eşofmanlarıyla mutfakta salata yapan erkektir.
ses, konuşma tarzı, gülüş.
bir de tabii rahat olması. gergin, elini ayağını nereye koyacağını bilemeyen erkek iticidir.
detaysızlıklarıdır.