bugün

beyaz ten siyah saç.
Temiz ve uzun sakaldır.
-güzel konuşması
-güzel gülümsemesi
-güzel kokması
-kirli sakal
-kendinden emin umursamaz tavırlar
-beyaz dişler
-mavi gözler

bu liste uzar sanırım. ama bir erkeği çekici gösteren şey aslında ona duyduğunuz aşktır efenm. gerisi teferruattır.
Diş, ayakkabı ve olgunluk.
keçi sakalı.
*
Takım elbise ve tabi ki 1 85 boy sakal kıl tüy yok. Düzgün aksan.
Böylesi adamı görünce hayran hayran seyrediyorum yapacak bişiy yok erkeklerin mini etek moduna geçmiyorum tabi ki ama diyorum allah yaratıyor ya valla yaratıyor.
183 boy
geniş omuz
şekilli dudaklar
bebek ten
güzel gözler
güzel koku
kumral ten ve saç.
yine en çok erkeklerin yazmasıyla yaracaktır.
Kizlar bu yazdiklariniz direkt akliniza hayalinizdeki o fenomeni getirmesin hea hakkı bulutu felanda duşunun bi isterseniz . tabi hemen kivanç tatlituğ hayali hemen.
sanirsin bunu yazanlar bu tip erkeklerle sevgili oluyor. suraya kendi sevgilisinin ozelliklerino yazmayan hatun o er kisisinden ayrilsin bence.
hep söylerim.
uzun saç.
demekki yarrağın bir önemi yokmuş. O zaman boy -en takıntısına düşmeden ortalıklarda gezinebilirim. erken gelmemin de bir önemi yoktur. Şuan brad pitt gibi hissediyorum kendimi.
Kendimden emin tavırlar.
olumsuzluklar karşısında soğukkanlı olması.
Kişisel bakımına özen göstermesi.
kişisel gelişimine, eğitimine, itibarına önem vermesi.
insanlarla iyi iletişim kurması, liderlik duygusuna sahip olması.
Tombik, kıl yumağı ve yarım kel olmadığı sürece çekici erkek olabilir.
Tüm bunlara rağmen olmaya da bilir tabi nitekim konuşma üslubu da önemli faktör.
kadınları çekici yapan detaylar vardır. oysa erkeklerde çekicilik algısal bir meseledir.
bir kadın bir erkeğin herhangi bir özelliğine tav olabilirken bir diğeri buna gülüp geçebilir.
öte yandan güzel meme, güzel memedir.
öküzüm.
Olgunluk.
Karakter.
Etkileyici konuşma.
Kültürel birikim.
O mütüşlü gamzeler ve mimikleri.
Bakışları ve giyim tarzı. Bunlar yoksa gerisi tırt.
Delikanlı olması net. Adam olamıyorsa da rol yapsın pahalı kıyafetleri giymek onu adam yapmaz.
Sempatiklik ön plandadır.
konuşmadan önce kokusu. konuşmaya başladıktan sonra zekası. bir de gülerek konuşurken ki ses tonu.
Yarak afedersin.
Adonis.
gülümsemeleri.
Psikopat olmalaridir.