bugün

görsel

Sahipseniz tamam.
nefes almak, ölmemiş olmak.
ters davranmak ama bunun dozunu iyi ayarlamak...

'ben playboyum * üzerim sizi' edasında bir adet erkek orospusuyla karşılaşmıştım. öylesine sinir olmuş ve nefret etmiştim ki ergenliğinden girip, narsist kişilik bozukluğundan çıkınca 'böyle açıksözlu olman beni çok etkiledi' dedi.
bir süre koşuşturdu durda da tipim değilsin...

başka bir ulaşilması zor erkeği ise müzik zevkimle etkiledim sanıyorum. çocuğa demet akalın dinleyen kız yürüyor falan kimbilir neler hissediyordu...

biraz da aura işte. feromonlar, bilinçaltı istemsiz yollanan mesajlar... erkekler kadınsılık ve doğurganlık kokusunu alıp ona yöneliyor bazen hiçbir şey yapmasanız da..
Eteğinizi biraz elinizle açın yeter. Evet.
bir ileri iki geri yapanlar net gerizekalıdır, kendinizden soğutuyorsunuz.
görsel ben tavlandim.bi lirik deliye.
Tavla oynamaya davet ederek.
hep kadınlar seçer.

yorum: ben hariç
bir sefer eski karımda yanıldım. onda da ben seçmiştim ve belamı bulmuş,
boşanana kadar kölelikten kurtulamamıştım.
Erkeklerde kadınlar kadar duygusallardır. Hatta daha duygusallardır. Evet öyleyiz. Söylenmeyen bir gerçektir bu. Ama erkeğiz belli etmeyiz, diğer erkeklerden daha güçlü daha sert olmalıyız. O yüzden bir erkeği, sevdiğini, önemsediğini inandıran, küçüklüğünden beri öğretilen erkeklerin duygusal olmadığı saçmalığının doğru olmadığını gösteren kız, o erkeği gerçek anlamda tavlar. True story.
akıllara "bu kadar kolay tavladığın erkeğe kendini ne kadar sevdirdin?" sorusunu getirir.
Ters davranmak ama bunun dozunu iyi ayarlamak...

'Ben playboyum * üzerim sizi' edasında bir adet erkek orospusuyla karşılaşmıştım. Öylesine sinir olmuş ve nefret etmiştim ki Ergenliğinden girip, narsist kişilik bozukluğundan çıkınca 'böyle açıksözlu olman beni çok etkiledi' dedi.
Bir süre koşuşturdu durda da tipim değilsin canım...

Başka bir ulaşilması zor erkeği ise müzik zevkimle etkiledim sanıyorum. Çocuğa demet akalın dinleyen kız yürüyor falan kimbilir neler hissediyordu...

Biraz da aura işte. Feromonlar, bilinçaltı istemsiz yollanan mesajlar... Erkekler kadınsılık ve doğurganlık kokusunu alıp ona yöneliyor bazen hiçbir şey yapmasanız da..
Bence vermelisin her türlü karlı çıkarsın.
Valla ben kendim icin konusacagim; orta guzellikte saclari misler gibi kokan bana yemek yapmış elleriyle getirmis hatta uzerinde bir de bana yedirmeye calisan kiza ben aninda tav olurum.
börek
sac tava
iskender
köfte
hünkarbeğendi
elbasan tava
karnıyarık
kurufasulye
pilav...

böyle böyle gider işte.

edit : açım :(
Benimle aynı siyasi fikre mensup olduktan sonra her türlü tavlanabilirim.
üzülerek söylüyorum ki sanırım meme.

tamam hadi meme+zeka olanlar da var.
Bir göz kırpmasıyla bile tava gelen bir canlı için fazla bir çabaya gerek yoktur.
Güzel kokmak. Başka hiçbir şeye gerek yok.
açık oylamak.
se yaz kafi, selam bile değil.

direkt düşerim, hem de burak yılmaz kadar artistik düşerim. kobane gibi düşerim amk.
meme. memeyi öne sürün.
Tüh. Erkek düşürme yöntemi deseydiniz çelme takmak diyecektim.

Ateşte tutmak olabilir. Hani tavlama ya.
erkeklerin yorumlarina bakinca kahkahalar attigim baslik. herkesin kriteri nefes almasi iken, bazi kizlar ise romantik olsun diye kriterler yaratmislar. bende size tavsiyede bulunayim kizlar. hoslandiginiz erkekle goz goze gelip birkez gulumseyin yeter. O zaten size fukara sumugu gibi yapisacaktir.
kadın olmak.

arkadaşlar bunun yöntemi falan olmaz. doğada bile dişileri tavlamak için erkek cinsi dans mans ediyor koku falan salgılıyor.
alt kısımda ne varsa indirin. nefes almaya devam edin. hatta indirmenize de gerek yok, sade ve sadece nefes almaya devam edin.