bugün

1. megolaman olmasi. ozguveni olmali elbette ama asirisi zararlidir
2. cevresine karsi saygisiz ve tehditkar davranislar
3. agzini yaya yaya konusmasi
4. agziyla icmesini bilmemesi
5. pis olmasi.
konuşurken bi taraflarını tutmaları.
Oha senin karsinda bi taraflarini mi tutuyorlar dedirtir adama. Ay ben sok ay ben iptal.
Saygısızlığı ve sadakatsizliği. istisnasız biter.
ingilizce bilmemesi, müzik ve sinema kültürünün zayıf olması, her şeye trip atması.
Öz güvensizlik ve kararsızlık. Konuşurken yüzünün kızarması.
kızların yanında karı kız muhabbeti yapması, gerçi erkeklerin yanında yaparken yakalanırsa da kızların gözünde biter. adam olan karı kız muhabbeti yapmaz zaten.
Kızların yazdıklarına bakarsak koşulsuz olarak para yedirmemesi, her ihtiyaca koşmaması, sınırsız engin uçsuz ve bucaksız cömert olmaması. Bu nedir allah aşkına ya başka hangi ülkede var böyle bi zihniyet. sonra niye kadın değer görmüyor bu ülkede sen niye her şeyi adamdan bekliyosun. çok para derdindeysen git çalış. kadınlarımızdaki bu kezbanca para yiyici asalaklık hali; herşeyi erkek yapar fikrine sahip olmalarındandır. sorsan feministim der çoğu.

(bkz: Yav he he)
Mq. Anlamıyorum Kızın gözünden düşsem ne olacak düşmesem ne olacak memlekette kızmı yok mq.
Almış kızı yanına ha bire birilerine, g.tlere odaklanmaca. Lan olm bari resmin bütününe bak da ne mal olduğun anlaşılmasın.
Güneş batana kadar gözlük takmakla da olmuyor o işler, hadi canım hadi...
aldatmayın abi.
Öz güvensizlik ve kararsızlık.
Erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar... Kadınlar. Dişiler. Eriller. Kim kimi bitiriyor? Bu kadar basit mi "insan"ın insanı bitirmesi. Tevazu nerede, hoşgörü nerede?
Cimri olması, nerede ne konusacagini bilmemesi, pasakli olmasi, dedikodu yapmasi, sürekli yapariz ederiz deyip hicbir sey becerememesi, sorumsuz olmasi, tembel olmasi, sigara icmesi, bira gobegi, sporla alakasi olmamasi, fazla siddet duygulari icermesi, yalanci olmasi,kötü kokmasi, tesbih kullanmasi, abartili dövmeler, fazla ego, her seyi kendine hak gormesi, fazla dusuk bel giyip camasirini gostermekten rahatsiz olmamasi, mizah anlayasinin olmamasi, takintili olmasi, celimsiz olmasi, kizlara yiyecek gibi bakmasi, hicbir konuda kendini gelistirememis olmasi, kizlarin yaninda kufretmesi, asiri fanatik olmasi, cocuk sevmemesi, hayvan sevmemesi
burnundan fırlayan sümük. net.
Ben okul çıkışı genelde on beş dakika otobüs beklerim. Bi arkadaşım var. Iyi çocuktur, arkadaşlığına bi şey diyemem.

Ama aynı noktada aynı sene içinde üç kere terminal otobüsü beklerken onu uğurlamaya gelen üç ayrı kıza sarılıp öpüp özleyeceğini söylediğini gördüm.

Gözümde zerre kadar adam değil. Ya seçemiyor aptal çünkü ya da gururu yok, ruhu yok.
zeki biri gibi davranmaya çalışması. iğrenç bir egonun kendisini zeki sanmamızı sağlayacağını sanması.
parasının olmaması.
Bir de utanmadan paragraf yazmışlar amk.
nokta.
zeki olmaması.
siyasetten, tarihten, kültürden, sanattan anlamaması.
yaşamın pratiği içinde var olamaması.
korkak olması.
egoist olması.
kendi gibi davranmaması.
"net" diyen ağızlarınızı bafileyeyim sizin kezolar...

perdecide asgari ücrete çalışıp koca avına çıkan gariplerim benim. bir de minnak beyinleriyle kriter sıralamışlar.

ahahaha.
elestiriyi kaldiramamasi elestirenleri asagilamaya calismasi. onyargılı olmasi.
Şovenist olması.

En ufak bir belirtide herşey biter.
ne yazık ki erken boşalmasıdır.
Yalan söylemeleri,
Kendini yüceltmeleri,
Güvensizlik.
laf atmalarıdır. daha ağızlarıyla kuş tutsalar işim olmaz.*