bugün

çok sayıdadır.
kendi adıma konuşabilirim sadece:
beni bir kadından saniyede uzaklaştıracak ilk şey samimiyetsizlik. bakın dürüst olmamak demiyorum.

ikinci şey kendisinden başka herkesi güvenilmez bulması ve benden kendimi kanıtlamamı yani ona büyük ödül kendime de yarışmacı adayı muamelesi yapmamı beklemesi.

üçüncüsü çocuk ya da erkek gibi davranması.

başkalarının günahını bana ödetmeye kalkması.

bende hayran olduğu özellikleri değiştirme çabasına girişmesi.

herhangi bir konuda ciddiyetle sorduğum bir şeye olumlu ya da olumsuz cevap vermemesi, konuyu değiştirmeye çalışması.

hayatı zamana bırakarak yaşaması. bıraktığı yerde beni asla bulamaz. ilk otobüsle en uzak durağa giderim.

kendi paranoyalarını bana güvensizlik gibi yansıtması.

cinselliği bir tür dokunulmazlık ödülü zannetmesi ki şimdiye kadar aylarca hayatımda kimse olmadığı zamanlar da oldu ama hayatımda birisi varsa ve yas tutmamızı gerektiren bir durum yoksa her gün sevişmeyeceğimiz, karşılıklı arzudan titremeyeceğimiz bir ilişkiyi ilişkiden bile saymam. ki bazen bir yası bile atlatmanın en iyi yolu sevişmektir. ay aşka sadece cinsellik olarak bakıyor kesin abaza bu herif diyenlerin ağzını yüzünü sikerim. siktirin gidin evcilik oynayın.
burnunu karıştır yeter.
kadın olduğunun farkında olmamak.
koltuk altı kıllarını uzatması yeterlidir.
o...pu olduğunu ona hissettir. %100 çalışıyor.
bıyık bırakın o gider.
Küfür et yeter , bazı kızlar için nefes alması yeter .
Bır erkek olarak, erkeklerın daha fazla uygulaması gereken tavsıyelerdır.

Artık hayatımda ıkı uc kısı dısında kıllı erkek elı gormek ıstemıyorum bu nedır yahu, kadınlar her yerde daha aktıf olmalı. Cayocagı bunları basında gelmelı.
erkek olmak.
beline bi tutam kıl serpiştir. ama dur dur, muhtemelen senin serpiştirmene gerek yoktur. alma o kılları yeter.
bol bol yalan söyleyin, bunu sürekli yapın. erkek, size inanmadığını belirtecektir. sizde ona kendini inanadırmak zorunda olmadığnı söyleyerek uzaklaştırabilirsiniz.
yani ben bu şekilde uzaklaştım. işe yarıyor.
bıyıklarını uzatmak da etkilidir.
(bkz: çirkin olmak)

ışık hızıyla uzaklaşırlar.
Attığı sapık mesajlara cevap vermemek.
Onlarla konuşurken aslan,koç gibi kelimeler kullanın.kimde denediysem işe yaradı,hiç sevmiyorlar.
erkek gibi davranın.
kim sever ki bu tip kızları. kimse.
Erkekleri kendinden uzaklaştırmanın en iyi yolu: Pipim var de.
Fazla ve gereksiz konuşun bulunulan yeri terk ederim.
biber gazı sıkın hemen uzaklaşırlar, ben koşarak kaçıyorum valla.
Kufrederek konusun.
Sakal bırakın.
lafı dolandırmadan dürüstçe söyleyince daha az iyi olmuyorsunuz erkek gibi davranmaktan bıyık sakal vs bırakıp kufretmekten.
ciddi düşünüyormuşsunuz gibi yapın. kaçmayacak erkek yoktur. ciddilik bize göre değil.
onunla evlenmek isteyin.
Sigara içip küfür edin cak cak sakız çiğneyin ha bide fosforlu adidas nike eşofmanlarınızı giymeyi unutmayın.