bugün

erkekleri çekici yapan detaylarla karıştırılmaması gerekir. çekiçilik apayrı bi unsurdur.

-gömleğin üzerine bisiklet yaka süveter veya kazak giymeleri. bunlar varken başka hiçbir erkek karizmatik olamaz. (ayrıca bired pite kafam girsin. çok tipsiz.)
cüzdanlarının şişkin olması.
başka şeye ne hacet..
karın kası. * *
vampir olması
(bkz: edward)
(bkz: alacakaranlık)
erkekleri karizmatik yapan sebepler , onların zeki durşları ve espiri yeteneğine sahip olmalarıdır . zeki ve espirili erkek her zaman için karizmatiktir . çok yakışıklı olması gerekmez karizmatik olması için denilen sebeblerdir .
çok kısa olmasın, çok uzunda olmasındır. böyle kaşlı, gözlü, döşü gıllı olucak yani.

(bkz: biz nolduk peki)
(bkz: kadınlar) Ulan hepimiz şebeğiz işte kadınlar olmasa, sanki bilmiyo muyuz?
Paraşütçü komando olması, ayriyetten helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmesi...
bu başlığa yazmamaları, ben kaybettim şansımı.
(bkz: adonis kası)
ispanyol olması. malesef.

--spoiler--
- öncelikle mülakatımıza hoş geldiniz. isimlerinizi alayım.

1) merhaba, ben muzaffer.
2) selam, dudullu'dan şerafettin.
3) hola, javier garcia lopez cuadrado.

- aman allahım, size hangi isminizle hitap edelim?

+ javier.

- bay cuadrado lütfen bekleyin, diğerleri çıkabilir biz sizi ararız.

* şey, ama ben ta dudullu'dan geldim telefondaki arkadaş demişti ki geld..

- güvenlik! yardımcı olalım arkadaşlara hemen.
--spoiler--
yanlış bi iş de yapmış olsa bununla, hayatıyla ilgili problemleriyle dalga geçebilmesi. yaptım ulan var mı diyebilmesi.

(bkz: herkes hata yapar)
kulağınızdan girip tüm hücrelerinize işleyen etkileyici ve buğulu bir ses tonuna sahip olması.
Karakter, ses tonu, kendine özgü olması.
siyah bir bmw ye sahip olması. *
(bkz: sıçarken bile karizmatik olan adam) bmwsine lazımlık koymuş sıçıyor.alın karizma size.

karizma cem yılmazın deyimiyle; karşındaki insanın senle ilgili içinde hissettiği şeydir.sen içinde ne kadar hissediyorsan benim karizmam okadardır.
50'li yaşlarda türkiye'nin bir çok ilini gezmiş, iş kurmuş, ortamlara akmış bir karadenizli abimize göre;
"çok parasının olması, maddi kuvvettir, gerisi gelir"
derin olmak... * * *
az konuşması, ciddi olması ve tok bir sese sahip olması
güzel bir takım elbiseye sahip olması,asil bir duruş,yerinde yapılan yaran espriler.

(bkz: oldu bu iş)
Anlamlı ve keskin bakış atabilme yeteneği. Bir de para tabi. Zenginsen, karizmatiksin arkadaş.
yere boşalttığı benzine zippo atıp, mekanı havaya uçurduğu sırada arkasına bakmadan yürümesi.
cool davranıp etrafına değil o an kiminle veya neyle ilgileniyorsa bütün ilgisini ona veren tipler.
zeka zeka zeka diyor ve saygılarımı iletiyorum.
(bkz: testesteron)