bugün

Bi arkadasim "aa telefonun cok guzelmis, numarasi ne?" seklinde geyigini yapmisti.

Bana makul gorundu.
instagramdan bana bildirim gelmiyor ya biliyor musun
(anlamazdan gelsen bile birazdan numaranı isteyeceğim)
-erkeklerde genellikle gördüğüm taktik-
instagramda sohbet özelliği çok kötü, whatsapp a geçebiliriz gibi taktikleri gördüm.
+ merh...(18:34)

- 05XXXXXXXXX (18:33).
Olmayan taktiktir. istediğiniZde tc numarasını banka hesap numarasını askeriyedeki silah numarasını bile verecektir.
yakışıklı çocuksun al şu numaramı lazım olur.
dertlesmek isteyenler bana versin.
NOT; cidden tek derdi dertleşmek olan.
Ver lan numaranı hade bekleyom

Deseeeneeeeeeeeee...
Siz her vereni istiyonuz ama.

Sahi senin telefon numaranın son 10 rakamı neydi? Sadece son 10.!

Diyerek sağ gösterip sol sallayabiliriz.
Öyle her isteyene verirsek işimiz var.
Numaranı versene koleksiyon yapıyorumda *
erkeklerden numara değil komple telefonunu alabilirsin.
ben hep kart dağıtıyorum.
sanırım millette 1000 tane kartım vardır.
görsel
taktik diye bir şey yok ki. isteyin verirler.
numarayı yaaani.
sen tel no istersin adam ikametgah ilmuhaberi alıp getirmezse insan değilim.
-Numaranı versene..
+ 554 848 ...

Hepsi atlar zaten bu sözden sonra...
"tc no'larını bile verirler" yazmayanı silkiyorlarmış.
numara vermek icin herturlu numarayi yapiyorlar zaten bizim istememize gerek kalmiyor.
yanıma gelmeniz yeterli sjdkclcl. bak güldüm ama cidden öyle ...
Taktikle hiç uğraşmayın, kendileri istiyolarsa kırk takla atıp yine verirler o numarayı, isteyin tc nolarini bile verirler.

Ama ille de taktik şartsa; yanında olduğunuz ve ortamda pek kimsenin olmadığı bir zaman, " telefonum dondu ya sanırım çağrı alamıyorum yine geçenlerde de yapmıştı, kontrol etmem lazım, telefonundan hemen bi arayabilirmiyim kendimi" deyin, ( tabi inandırıcılık ve seri konuşmak çok önemli, acilmiş gibi davranın yoksa "bakıyım telefonuna belki anlarım diyebilir") hemen numaranızı tuşlayın, mümkünse çalma sesini duymasın, baktınız duyuyor " aa süper çalıyor, kısa sürdü bu sefer sorun" deyip sevinmiş gibi yapın, "çok tesekkur ederim" i de unutmayıp çabucak uzaklaşın, hem numarasını aldınız hem de sizin numaranız onda var, e ordan yürürsünüz artık.
üniversitede bir proje için herkesin numarasını alıp hocaya vermem gerekiyordu. çocuğun birine gidip '' telefon numaranı alabilir miyim?'' diye sordum. çocuk cebinden kimlik fotokopisini çıkarıp üzerine numarasını yazdı ve bana verdi. öyle bir kafa.
taktik lazım değil yani dümdüz sormak lazım.
teknik?! wtf?

bana sökmeyecek tekniklerdir.
vermem diyenler eşcinseldir %90.
Üzerimde denenmesi gereken taktiklerdir. isteyen herkese veririm numaramı.