bugün

(bkz: az top olmayın deliannı olun)
5 metreden fazla yaklaşma.
Ben sana gay olamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim.
5 metreden fazla yaklaşma.
geyik yapmayın. **
(bkz: adam olun lan)
hepinizin götünü sikerim diyesim var ama korkuyorum.
benimle arkadaş olabilirsiniz ama fazla sırnaşmamak kaydıyla.
mümkünse seyrek görüşelim.
(bkz: gay mıknatısı)
gay değil erkek olduğunun farkına var. boşaltım organı olarak verilen deliği başla işler için kullanma.
hak deliği varken bok deliği niye? erkek olma kudretini elinin tersiyle itip hayvanımsı bi hale girmek niye?
boşaltım organı verilen organı başka işlerde kullanmak hoşuna gidiyor belli. bozma canım kardeşim. bazı hayvanlar sizin gay olmanızın biyolojik olduğunu bilmiyor. aynen devam böyle. içinizden geldiği gibi yapın, doğanızı yaşayın. etrafınızdaki kem gözlere aldanmayın. siktir etmeyi bilin. mümkünse türkiye'den uzak durun yurt dışında evlenin, aile kurun, evlatlık edinin..

biliyorum ki ben bir kızı ne kadar arzuluyorsam sen de o erkeği öyle arzuluyorsun. sana hiç kimsenin bir şey demeye hakkı olmadığını unutma. istediğinle seviş istediğinle tepiş. hayat senin ve en önemli insanda sensin senin hayatında.

not: arada arkadaşlar arasında ibne lafını kullanıyorum, onun için de özür dilerim ama o lafla eleştirilen sizin seçiminiz değil. maksat eğlence. eğlenmek için yaşıyoruz. devam böyle..
aşırı alıngan olmayın.

şu an ağlıyorum biliyo musun..
bizden uzak durun.
ne bakıyorsun lan nostarjik mi geldim.

denilip tavsiye verilmeden kaçmak gereken durumdur.
s... bir birinizi a... k.. ib...
aynen devam. boylece bize dusen kisi kiz sayisi da artar.
zenciyle yapma .)
(bkz: penisle yaklaşma)
fotolarımıza benim olmalısın filan gibi yorumlar yapmayın ibneligin luzumu yok ayıp lan kardeşiz biz.
-hiç bir şey için geç değildir. önünüz kesilmeden hak ve güzel bok yola...
kendiniz olun, yeter.
adam olun lan.
adam olun uzak durun yolda sokakta biryerde karşılaşırsak yavaş yavaş geldiğiniz yöne doğru uzaklaşın. siz bi yana ben bi yana...
(bkz: adam olun lan).