bugün

bilmiyorum demeyi öğrenin. öğrenin şunu artık amk. her şeyi bilmek, becerebilmek zorunda değiliz beyler. kasmayın bu kadar. bırakın her konuda bilginiz olmasın.
siz siz olun kız arkadaşınıza; biraz yalnız kalmak istiyorum deyip de, bir iki gün görüşmeme talebinde bulunmayın.
Bak biz kızlardan hoşlanıyoruz.
Olmuyor öyle erkek erkeğe falan.
Ayıp arkadaşım, erkek erkeği hiç silker mi?
Kendine gel, aklını başına topla.
fazla abazan olmayın akışına bırakın..
paçalarınızı katlamayın. katlıyorsanız erkeğim demeyin.
şu iğrenç babet çoraplarından giymeyin. vallaha döverim.
kızların gotunu bu kadar kaldırmayın amk.

kendilerini prenses gibi hissedip kezbanliktan, türk erkeklerini begenmiyorlar.
Beyler; arabalarımıza düşkünüz diye sanmayın ki kızlar bize tapıyor.
Aksine araba sohbetine tilt oluyorlar.
Temiz tutun yeter.
bir kac taktik vericem simdi size.

not: yeni tanistiginiz kizlar icin gecerlidir. sizi zaten taniyan kizlar uzerinde cok fazla etkili olmayabilir, cunku bu tarz taktiklere ihtiyaciniz oldugunu dusunuyorsaniz muhtemelen sizi taniyan kizlarin uzerinde kalici kotu izlenimler birakmissinizdir.

en basit anlatimla kizin uzerinde birakicaginiz etki "eger senden hoslanirsam listeme ekleyebilirim". kizin dusunmesi gereken sey pesinizde zaten bir cok kiz oldugu, kisacasi diger kizlarin sizi istedigi.

google'a nasil kiz tavlarim diye yazdiginizda karsiniza "ona hediye al", "iltifat et", "vucut gelistir" vb sacma sapan seyler cikiyor. ciddi anlamda para ile kiz tavlayabilecegini dusunen insanlar var. bunlarin hicbirisi onemli degil.
yapmaniz gereken seyler assagida;

1. ilk ve en onemli madde. asla ve asla yeni tanistiginiz bir kiza onunla yatmak / birlikte olmak istediginizi belli etmeyin. iltifat etmeyin, goguslerine vucuduna bakmayin.

2. yuzunuz tamamen ona donuk konusmayin. dikkatinizin %100'unu on a verdiginizi hissettirmeyin. uygun zamanlarda soylediginiz seyin etkili olmasini istediginiz zaman %100 dikkatinizi on a verin, on a dogru donun, soyleyin ve tekrar geri cekin dikkatinizi.

3. konusurken ara sira dudaklarina bakin ve soyledigi seyleri pur dikat dinleyin.

4. akillica konusun, komik olmak zorunda degilsiniz gereksiz espiri yapmayin. soylediklerini dinledikten sonra konudan sapmadan mantikli yorum yapin.
mesela soyledigi seye katiliyorsaniz, neden katildiginizi da soyleyerek haklisin diyin ama katilmiyorsaniz yine sebepleri ile kendinizi aciklayin.
kizi tersleyin demiyorum, kaba olmayin. kizi siklemeyin derken sadece onunla birlikte olmak istediginizi belli etmeyin yeter.
onun disinda kiza ve konusmalarina deger verdiginizi gosterin.

5. vucut dili cok onemlidir.
politika konusurken bile bir kizi tahrik edebilir, sizi istemesini saglayabilirsiniz.
veya sizinle birlikte olmak isteyen bir kizi sogutabilirsiniz.
kizin agzinin dibine girip fiziksel temasa girmeyin. mesafeli durun ama uygun zamanla fiziksel temasa girmekten de cekinmeyin.

6. friend zone
kizin sizi arkadas gormesini sagliyacak kadar yavsamayin. soyleyeceginiz bir kac kelime ile friend zonea girebilir veya zonedan cikabilirsiniz.

tekrar soyluyorum:

bir kiza iltifat etmek kizin sizden hoslanmasini saglamaz.

sizden zaten hoslanan bir kizin "tamam bu cocuk da benden hoslaniyor" demesine sebep olur o kadar.

kiz arkadasiniza, esinize hayatinizdaki insanlara bol bol iltifat edin ama yeni tanistiginiz bir kiza etmeyin.

onun disinda kiza bol bol soru sorun, kizi tanimaya calisin.

ancak ve ancak tanidiktan sonra o kizin nasil bir erkek istedigini anlarsiniz.
anladiginiz vakit yapmaniz gereken tek sey o erkek rolune girmek.
mesela: romantik erkek, capkin erkek, sorumluluk sahibi erkek, vurdum duymaz erkek, yatakta iyi erkek vb.

yazdikca yazasim geliyor ama oyle erkekler varki adam 1 ay boyunca sadece bakiyor kiza, gidip konusmaya cekiniyor. hic konusmadigi kizi facebookdan ekleyerek ayarlamaya calisiyor.

ayarlayamazsin demiyorum, erkek arkadaş bulmakta zorluk çeken bir kizi dunyanin en aptal espirisi ile bile ayarlayabilirsin.

yok ben guzel, kulturlu kisacasi kadin gibi bir kadin istiyorum diyorsan sinirlarini asmalisin ey turk erkegi.

kezban ruhunu sen yarattin, ancak sen bitirebilirsin.

ve son olarak "o kız farklı" diyenlere gelsin.

değil abi. o kız farklı değil. sadece, öyle düşünmek senin hoşuna gidiyor o kadar. bırak gitsin.
Alt tarafı 250 gram.
erkeklerin hem cinslerinden tavsiyelerdir. gerçekten ihtiyacı olanlar, madde altlarına göz atsın (#30272689).
Kızlar apaçık geğiren erkelere bayılır. Soğanlı yeşillikli salata yiyip suratlarına suratlarına geğirin. Kesin bilgi yayalım!

(bkz: kızlar bana kalacak)
gençler, tazeler, bakirler, nişan söz atmış kardeşlerim 40 yaşından önce evlenmeyiniz.
-ya baksana dalgana sen karrrrdeşim.
yürek burkan tavsiyelerdir. okuduğum entryler içinde dogru olmayan tek bir kelime yok. lakin iş başa düşünce hangimiz ne kadar yerine getireceğiz bu tavsiyeleri o meçhul. sonuçta hangimiz yanlış olduğunu bile bile tekrar tekrar aynı şeyleri yapmadıkki.
Kızlara fazla değer vermeyin .
asıl yeri bura ama oraya yazmış bulunduk, buraya da koyalım belki bir işe yarar.
(bkz: #30674910)
Kadınlar erkeklerin kölesidir, değer vermeyin. Aranızda tapanlar var amk ya, ya güzellik içi boş şeyşer. En taş hatunu tavlasan nolacak , 40'a gelince geriye ne kalacak ondan , hatta ne kırkı ? 30 . O yüzden bu değersiz varlıklar için gençliğinizi heba etmeyin, biz ettik te ne oldu ?
( malesef gerçekte olan : http://www.uludagsozluk.c...1n%C4%B1n-k%C3%B6lesidir/ )
bu dahil önceki 1461 tavsiyeyi dinlemeyin, yaratıcı olun.
bizler süper kahraman değiliz beyler. süper kahraman gibi davranmaya çalışmayın.
Kadınlara karşı vicdanlı olun.
Kim olursa olsun, anne adayı onlar.
kendinizi bu kadar ezdirmeyin dostlarım kadınlar bizden daha üstün bir varlık değil , doğal olun.
kesinlikle bir kadına yoğunlaşmayın. aynı mesajı en az 3-4 kadına birden atın ki yalnız kalmayın. olurda sevgili olursa mutlaka yedekte birilerini bulundurun. sevgiliyi aldatmak için telegram'ı kullanın.bi kez aşık olup sıçtıktan sonra asla tekrar aşık olmayı denemeyin.
Arkadaşlar lutfen modayla ilgilenin. Sokaklarda alman paltosu giyen polonyalı piyanistler gibi dolaşıyorsunuz size bakan gozlerim kahroluyor. Lutfen guzel giyinelim.
erkekten çok iyi orospu olur. olmayın.
Geceleri dolabi acip mideye gomdugunuz seyleri insanlarla paylasin ayilar. Biz de aciz surada.