bugün

Eekeklerin hoslandiklarıni anlama evresinin merakidir.
benim cep telefonuma bildirim geliyor.
kolaydır.
bi kızla gidip konuşmaya zorlanıyosam,konuşamıyosam o kızdan hoşlanıyom demektir.
erkekle flört aşamasında olan hatun kişisi sorusu.
çevreden diyorlar ki ; şu limonu yala da yüzündeki salakça mutluluk ifadesi gitsin bari.
bende güzel bir hareketlenme oluyor .
Yersiz saçma gereksiz bir mutluluk geliyor içime.
Sürekli bir iletişim kurma isteği en doğru göstergedir.
Içerde bir his oluşur, o kız benim olacak. Kimi zaman vücudun bir bölgesinde görülen uzama da hoşlanmanın belirtisi olabilir.
gece rüyalarıma giriyorsa tamamdır.
Kıskanınca anlıyoruz.birde hiç aklımızdan çıkmayınca.
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
günün herhangi bir saatinde göresin gelir. saatlerce konuşasın gelir. dokunmalara kıyamazsın, cinsel isteklerin en aza iner, koruma duygun kabarır. o kişinin yanında başkasını gördüğünde kalbin göğsünden çıkarcasına atar, beynine kan sıçrar, o herif kimdir nedir araştırmaya başlarsın. yavru kedilik yaparsın senle ilgilenmesi çok hoşuna gider. bir de final olsun vize olsun herhangi bir şey olsun aklının bir köşesindedir. tatlı duygulardır, tabii kızla bir ilişkiye başlayabilirseniz. başlayamazsanız da içinden çıkmanız size bağlı olan bir üzüntü, bunalım ve bilcümle fenalıklar gelecektir.
Dopamin, noradrenalin ve phenylethylamin maddelerinin daha çok salgılanmasıyla ellerimiz daha çok terliyor, nefes alış-verişimiz hızlanıyor, tansiyonumuz ve nabzımız yükseliyor! hormonlar yüzünden hem hiperaktif hale geliyoruz, hem yemiyoruz içmiyoruz hem de uyku düzenimiz bozuluyor. işte bu yüzden de ilişkimize daha bağımlı hale geliyoruz, işte erkekler hoşlandığını böyle anlıyor.
görsel
kızla konuşurken penisim kalkmışsa hoşlanmışımdır bu kadar açık bu kadar net konuşuyorum vesselam.
geçen gün, yaradana sığınıp sevgilimin kulağıyla çenesinin birleştiği noktaya döner paldingi koyuverdim. herif yerden kalkıp alnımdan öptü beni. "işte aradığım kız. tekmenden hoşlandım bebek" dedi. çılgın işte, naparsın!
kalbimiz sikimizde atıyor.

o an hastanelik olsak nabız yerine penise bakarlar o kadar vahim yani.
Yanındayken hayattaki herşeyi unututup sadece huzurlu olduğumda aşık olduğumun bir erkek olarak farkına varırım.
hemen götü başı dağıtıyoruz. kendimizi ele veriyoruz.
kurbanda ortak danaya girince anladığınızı duyduk.
Burnuna parmağını sokup sondaj yapar.
ben kendimden örnek verecek olursam kıza öküz gibi bakıyorum, kız bana döner dönmez kafamı çeviriyorum.

bir de çenenin çözülmesi olayı var ki sormayın. saçma sapan ne varsa konuşulur, kıza bir güzel rezil olunur. bu biraz aşık olma belirtisi ama olsun.