bugün

Keske seni baban dogursaymis aq.
daha neler artik.
(bkz: yazık la kimin trollüyse)
Bunu çok mu düşündün merak. Bilim işi gücü kalmadı senin için bunu yapacaklar biri şunu burdan alsın.
yazık la bu trollere dedirten baslıktır. trolluk ilgi orospulugu başka birşey değil çünkü, tüh.
bir gerçektir. kadın hep ezilen oluyor, olmamalıdır. erkek memesi ne işe yarıyor, bir sistem geliştirilsin erkekler erkekleri, kadınlar kızlarını emzirsin. kadınalr erkek çocuklarına bakmasın, babaları baksın hatta. açık ve net.
yok artık! nereye sürükleniyoruz anlamıyorum.. süt emmek anneyle olan bir bağdır herşeyden önce nasıl düşünüyorsunuz böyle şeyler anlamıyorum. anne şevkati ve sıcaklığı, anneye muhtaç olma ve annenin çocuğuna olan sorumluluklarını geliştirdiği bir bağ bu. ayrıca sağlık için faydalarına girmiyorum bile.
Tamam sömürüye karşıyız ama küçücük çocuğun beslenmesi ne ara sömürü oldu?!
Afedersin de (bkz: bokunu çıkarmak)
zaten sevgi alıp almadığı belli değil bir çoğunun böyle iyice tepe sersemi olsunlar değil mi.

bak canım benim gelişim psikolojisi der ki bu ilk evre sadece karın doyurma üzerine kurulu görünse de çocuğun temel güveni ve sevgiyi tattığı evredir. bu dönem eksik yaşanırsa asıl bağımlı insanlar türemeye başlar.
(Bi de ciddi ciddi cevap vermiş allahın geri zekalıları.)

Yakında Radikal feministlerden duymaya başlayacağımızdan korktuğum önerme. işi bu raddeye getiren kitleler var emin olun.

(olm başlık tarzın başlığı lan amk swh. Ne yaşıyonuz anlamıyorum ki.)
anne sütünün önemini anlatan özlü söz.

kızlar, evlenince bebelerinizi sütünüzden mahrum etmeyin, sonra böyle oluyorlar. *
Yine aşırı bilgili bir dinci vecizesi herhalde diyerek açtığım başlık. "Bu sefer erkek çocukları neyle tahrik ettiler acaba" diye düşünerek hunharca entry girmeye hazırlanıyordum ki, dağın öbür tarafının hiç de öyle olmadığını görmemle beraber hüzünlere gark oldum.

çocuğu anne sütüyle beslemenin kadını sömürmek olduğunu sanan yazar beyanı.
--spoiler--
Beslenmemelidir. Beslen-meme-lidir.
--spoiler--
(bkz: meme)
(bkz: gb)
afedersin ama süt çocukluğu dediğimiz bir yaş döneminde eğer çocuk anne sütü almazsa neler olacağını biliyor musunuz ?

birisi yazdığınızda itibar edip denese, bunun sorumluluğunu kaldırabilir misiniz ?

anne sütü özeldir. her çocuk iki yaşına kadar anne sütü almalı !
zira kadınlığın sömürüsü ailede başlamaktadır. kadın sömürü haline gelmemelidir. erkek çocuklar anne sütü ile değil mamayla beslenmelidir. açık ve net.