bugün

Sevgilisine bir dürüm yedirmek için borçlanmış erkektir. Artık kız basıl bir dürüm istemişse.
Ne kadar da ponçik bir erkek arkadaş. Kıyamam.
Kısmen orospu çocuğudur.

Çünkü benim olması gereken kızı, karşısına geçip seni seviyorum diyerek hüngür hüngür ağlayan bi orospu çocuğuna kaybettim.

Evet ağlayan erkek sevgili orospu çocuğudur. Düpedüz orospunun çocuğudur.
Erkek kadının ağlamasına üzülür.
Ama kadınlar öyle değildir.
Zerre merhamet etmezler.

Özünde erkek kadindan daha merhametlidir.
Erkek olması neyi değiştirir? Sevgili ağlıyorsa can yanar da erkek olması harbiden neyi değiştirir?
geçmişte toplam 3 kere görmüş olduğumdur.

inanın duygusal bir insanım, böyle şeylerle de hiçbir zaman dalga geçmem ama o an gülesim geliyor. yani karşımda başkası ağlasın, oturur onunla dertleşir ağlarım vsvs neyse artık. ama sevgilim olunca bana bir gülme geliyor..
Allah ağlatmasın.
aslında hoşuma bile gidebilecek bir durumdur.

yanında olup saçlarını okşamak, sarılmak isterim.

erkek adam ağlamaz mı sanıyorsunuz sahiden?
Sevgilim olsa karşımda 1 damla gözyaşı dökse; ben onunla beraber salya sümük ağlarım zaten ben her şeye ağlarım.
Erkekler ağlamıyo mu sanıyosunuz.
Kadın milletinin anlayacağı iş değildir.

Zaten anlamadıkları için saçma bulurlar.

Onlara teselli misyonu yüklenmemiştir.

Bu sigara iceyim bi dk.
Duygulandırandır. Bir kere başıma gelmişti. Tartıştık ve olay iyi yere doğru gitmedi. Sonrada başladı bak ...ben bi derdim olsa sana söylemiyorum üzülme diye girdi olaya. En son bağrıma basmıştım o ağlıyordu. Ağlyınca da tatlı oluyor ama gülünce daha mutluyum ben onla.
Genelde normal bir ağlama olmaz erkeklerinki. Mimikler fazla oynamadan gözlerinden birkaç damla yaş süzülür sadece yanağından. Ama ağlamaz. Bu, Sevdiği kadına "bak kalbimi açtım sana, en saf en savunmasız halimi gösterdim" demektir bir nevi. Ama yanlış yapan erkektir. Bazı kadınlar bunu güçsüzlük olarak algılarlar çünkü. Kendileri her boka ağladığı için.

kadının ağlaması gibi sıradan Bir durum değildir erkeğin ağlaması. bir kadının tırnağı kırılır ağlar, oyuncağı elinden alınır ağlar, parası biter ağlar, dalga geçilir ağlar, dışarı çıkamaz ağlar, ...... ağlar da ağlar. çoğu zaman bir kadın bunu bir silah olarak bile kullanır. ağlayarak ilgi görmeye alışır, ağlamayı tehdit olarak algılatır ve sizi kandırmaya çalışır. Ama bir erkek kolay kolay ağlamaz. çünkü hayatın ona biçtiği rolde güçlülük, olmazsa olmazlık göstergesi olsa da, doğduğundan beri bu durum ona istemsiz de olsa empoze edilse de erkeklerin de gözlerinden birkaç damla süzülebilir. o gözyaşı, adamın ağzına sıçan sıvılar listesinin zirvesindedir. sek rakı içmekten beter, su bardağıyla tekila fondiplemekten daha acıdır. Ama sıradan şeylere değildir bu birkaç damla yaş. ne ilgi görmek üzere kullandığı, ne de kullanmayı aklına getirebileceği bir şeydir erkek için. çünkü onun duyguları satılık değildir. çünkü onun hisleri satın alınabilir bir değerle başkalaşmaz. olduğu gibidir. içtendir. neyse odur. Aslında anlaşılmamalarının da sebebi genelde budur. çünkü erkeklerin sözlerinde hep başka anlamlar aranır kadınlarca. hep altında yatan bir şeyler çıkarmaya çalışılır. oysa ne ise odur. Başka Hiçbir nedeni yoktur bu ağlamanın. Sebebi hüzündür. sadece hüzün.
Erkekler genelde öyle kolay kolay ağlamaz. Eğer ağlıyorsa cidden mühim bir mevzu var demektir. O nedenle erkeklerin ağlaması beni kızların ağlamasından daha çok üzer. Hele ki bu sevgili isee... tahmin bile edemiyorum. Oturur ben de onunla ağlarım. Uzun bir süre de çıkmaz herhalde aklımdan.
3. Kişinin gördüğü manzara karşısında gülmesi çok normaldir.
O erkek vurdururda.
Bırakın ağlasın pezevenk.

Eksileyen pezevenkler, Hep mi biz ağlayacağız ?
onun da insan olduğunu gösterir.
iticidir, "erkek mi bu?" diye sordurtur.
Kadının bile ağlaması iticidir ki?
konu ne kadar ciddi olursa olsun güldürendir. o gözlerin dolması... o hırslı bakışlar. allahım ahaha.
Erkek ağlarsa biter o iş bro.
Olabilecek,normal karşılanması gereken durum. Her insan ağlayabilir.
(bkz: bacı sıvıyor gene)
erkek sevgili nedir amına koyim bacı? erkek sevgili nedir?

erkek bireyin ağlamasıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar