bugün

Reseptörlerden yakınlarda mini etekli bi bayanın olduğu uyarısı geldiği anda bünyesindeki kanı vücuttaki spesifik uzuvlara dağıtan organ.
cinsel organinda bulunan organdir.
2-2.5 kg ağırlığında olan organ.
sanılanın aksine am-göt-meme şeklinde düşünme sürecinde ilerlemeyen organ...
doğrusu meme-göt-am şeklindedir.

kaynak: isviçreli bilim adamları...
ergenlik döneminde genital bölgeyle kısa bir dönemliğine de olsa yer değistirme özelliğine sahip olan uzvumuz.
http://img.dmry.net/blog/01/erkek_beyni.jpg
kadın beyninden büyüktür. öyle kardeşim ben ne yapayım allah allah.
çalışma şekli dönem dönem olan beyin türüdür.

ergenlikte beyin gücü tek bir yere toplanır.

ergenlik sonrası beyin gücünün diğer olaylara eyilim veren dönemidir.

yetişkinlik doneminde ise daha çok kendi ve başkalarını derdini düşünen,sosyal,geleceğe yönelik siyasete yapan bir toplumsal varklık olur.
hiç durmadan seks düşünen beyinmiş...
kadın denen kendilerince über zeki yaratıkların gün boyu kullanmaktan vazgeçemedikleri aletlerin icatlarını yapmış, bilime neredeyse* %100 oranında katkı yapmalarıyla bu dünyanın dönmesini sağlayan beyindir. bir de paso bel altı düşünmeseler nolacakmış kimbilir...
tüm erkekleri kapsamasa da abazan erkeklerinki için;

http://www.reuniting.info/images/male-brain.gif
her 20 saniyede bir seks düşünen beyindir.
sadece aç/kapa butonu olan beyindir.
sayesinde bu yazıları yazabildiğimiz beyin. ötesi mi var. hep sex düşünüyorlar çok rererö diye yazdığın beyin yaptı lan bu bilgisayarı ve alayını. sexi düşünmeyen beyin ne yaptı?
olduğunu zannettikleri fakat sadece belden aşağısı çalıştırabildikleri şeydir.
ergen kızlarca yok sayılır, yaşları ilerledikçe ne kadar büyük olduğunu ve iyi çalıştığını anlarlar.
görsel
kadınlara nazaran şeytanlığa çakallığa daha az çalışan beynimiz.
evrimsel açıdan kadın beyninden daha geç gelişmiştir. bunun sebebi ise dişilerin doğurganlığı ve dolayısıyla insansı yaşama daha çabuk adapte oluşudur.
yani evet, kadınlar erkeklerden zekidir. fakat daha akıllı değil. kadının bastırılmışlığı vesilesiyle kaybetmeye yüz tuttuğu bu zekilik durumu, erkeğin aklını öne çıkarıyor.
haliyle toplum erkeği zeki, kadını gerizekalı belliyor.
erkek akıllıdır, fakat çok zeki değil. bu da maalesef beynin gelişmesinden kaynaklanır.
not: bilimsel konuşuyorum, açıyın okuyun yavrucum.
yemek + seks = erkek beyni.
çoğu kadını hasetten çatır çatır çatlatan beyindir.
(bkz: çatlak kiremitler)
12 yaşından falan sonra vücudun alt bölgelerine inen bir çeşit organ.
şu cümleyle özetlenebilmektedir :

'biz erkeklerin sürekli cinsel bakış açısında sahip olmakla itham edilmesi çok yanlış ve haksız bir davranış biçimi. sürekli bu şekilde idame edilmemeliyiz. meme mi dedim lan az önce? '
her erkeğin, ya da şöyle söylemeli: hormonları düzgün çalışan her erkeğin içinde bir "amsalak" vardır. beyni de ona göre çalışır zaman zaman.
mis gibi beyindir bu entry'i ellerimi kullanmadan yazıyorum.
bu dunyadaki teknolojik, sanatsal, idari... akliniza gelebilecek her olayin yuzde doksan dokuzluk kismi bu beyin sayesinde olmustur.